Wizz: Większy wybór płatnych miejsc

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
20 lutego 2014 15:49
22 komentarzy
Reklama

Wizz Air zwiększa liczbę miejsc w samolocie, które można zarezerwować za dodatkową opłatą. Pasażerowie będą mogli wybrać jedno z 16 dostępnych miejsc w trzech pierwszych rzędach w każdym samolocie. Usługę Reserved seat można wykupić za 25 PLN, dodatkowo osoby korzystające z miejsc zarezerwowanych mają pierwszeństwo wejścia i wyjścia z pokładu samolotu.

- Usługa rezerwacji miejsc jest jedną z najpopularniejszych wśród osób, które chcą uniknąć zamieszania związanego z wejściem i wyjściem z pokładu. Od teraz w samolotach Wizz Air przy dokonywaniu rezerwacji dostępne będą trzy rzędy, dzięki czemu jeszcze więcej pasażerów będzie mogło skorzystać z możliwości wyboru konkretnego siedzenia dla siebie - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_70acc 2014-02-27 14:05   
gosc_70acc - Profil gosc_70acc
gosc_d1649 Masz Racje teraz właśnie sprawdzałem ceny biletów w Wizz Air Do Londynu z Katowic i jest jakaś Masakra 350 zł w dwie strony ... Co się dzieje że tak drogo .... Zawsze korzystałem z usuługi płatnego miejsca w Wizzie ale teraz mnie już nie będzie stać na to bo jak dolicze bagaż podręczny to się zamknie cena w 750 zł .. Tanie LOTem wyjdzie.. Dobry pomysł po co płącić za miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi jak można w Toalecie przesiedzieć w komfortowych warunkach cały lot.. :D Taki Private Suite First klas z seperacją od innych :D Też tak leciałem pare razy bo nei da się wysiedzieć w normalnych siedzeniach... Ale jak dostane awans w pracy to może zaczne znowu latać wizzem
gosc_d1649 2014-02-27 10:28   
gosc_d1649 - Profil gosc_d1649
Dajcie spokój panowie... Bilety w Wizzz są coraz droższe popatrzcie na to jak drożeje wszystko z latami .... kiedyś lecieliśmy tylko za 4 zł teraz jest min 60zł miejsca płatne to dopiero kosmos ledwo stać mniena bilet ... ale powiem wam jak lece wizzem to siedze cały czas w toalecie bo jest więcej miejsca na nogi i za darmo taki mój tajny sposób
solokhumbu 2014-02-25 13:04   
solokhumbu - Profil solokhumbu
ogid: wszystko zależy jak i dokąd lecisz. W Wizzie zamiast brać dwa duże podręczne (lecąc w 2 pax) można wziąć dwa małe podr bezpłatnie jeden rejestrowy. Lecąc tam, gdzie duży bagaż jest potrzebny, a na miejscu momżna go podzielić - też opłaca się W6 (np. wyjazd lotniczy w gory, z kijkami, namiotem itp).
Lecąc samemu i nie potrzebując w ogóle bagażu rej - zwykle opłaci się zdrapkolot. Po prostu trzeba przekalkulować :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama