×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bingo będzie latać poza Polską?Niewykluczone, że polski przewoźnik czarterowy Bingo Airways w tym sezonie będzie latać poza naszym krajem - wynika z nieoficjalnych informacji Pasazer.com. Rzecznik linii podkreśla, że wciąż trwają rozmowy na temat kontraktów na lato 2014. 

Jeśli chodzi o sezon "lato 2014", to rozkład nie jest jeszcze domknięty. Rozmawiamy z kluczowymi touroperatorami zarówno w Polsce, jak i zagranicą - mówi portalowi Pasazer.com Piotr Samson, dyrektor ds. marketingu Bingo Airways. 

Jeden z trzech Airbusów A320 przewoźnika lata jednak obecnie dla portugalskiej linii Windavia, która z kolei operuje dla White.

- Czy kontrakt ten zostanie rozszerzony, nie jest jeszcze zdecydowane - mówi Samson. 

Jak jednak wynika z nieoficjalnych informacji Pasazer.com z dobrze poinformowanych źródeł, jeszcze w lutym drugi samolot Bingo Airways może odlecieć poza Polskę. Z kolei w szczycie sezonu letniego nawet wszystkie trzy samoloty linii mogą wykonywać rejsy w innych krajach. 

Samson nie potwierdza tych informacji. 

Dominik Sipinskigość_baff2 - Profil
gość_baff2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie