×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Singapur: Turkish wybrał silniki do A321



Linia Turkish Airlines podpisała w Singapurze kontrakt na 55 silników IAE V2500 dla 25 zamówionych w ubiegłym roku Airbusów A321. Transakcja jest wyceniana na 560 mln dolarów amerykańskich. Dostawy samolotów rozpoczną się w 2015, a zakończą w 2017 roku. Łącznie silniki IAE będą napędzać 110 maszyn z rodziny A320 w barwach Turkish Airlines.

- Bardzo cenimy sobie naszą wieloletnią współpracę z IAE i jesteśmy bardzo zadowoleni z niezawodności silników V2500. Te jednostki napędzające wspierają naszą misję, aby stać się wiodącym i preferowanym europejskim przewoźnikiem lotniczym z globalną siecią połączeń - powiedział Temel Kotil, prezes Turkish Airlines.



- Jesteśmy dumni, że Turkish Airlines, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, po raz kolejny zaufała w silniki V2500 dla swoich maszyn z rodziny A320. Cieszymy się z naszej dalszej współpracy - powiedział Dave Brantner, prezes Pratt & Whitney Commercial Engines.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk



gość_f1097 - Profil
gość_f1097
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie