Eurolot: Za bilety zapłacimy przelewem

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
13 lutego 2014 14:29
11 komentarzy
Reklama
Linie lotnicze Eurolot udostępniły swoim klientom możliwość zapłaty za bilety lotnicze przelewem za pośrednictwem systemu SOFORT Banking.

W ramach współpracy SOFORT Banking i Eurolot, międzynarodowe i międzygraniczne płatności mogą być dokonane w Polsce, Niemczech, Austrii i w Holandii.

W celu skorzystania z nowej metody płatności, podczas dokonywania rezerwacji biletu lotniczego, klienci muszą po prostu wybrać metodę płatności SOFORT Banking. Następnie muszą wybrać swój bank oraz wpisać w zabezpieczonym formularzu swoje dane do logowania w bankowości internetowej. Operacja musi być zatwierdzona jednorazowym kodem weryfikacyjnym. W następnym kroku, przelew, jak każdy inny, jest wykonywany przez bank. SOFORT Banking upraszcza i skraca czas płatności online ponieważ nie wymaga rejestracji. Wszystko czego klient potrzebuje to dostęp do bankowości internetowej.

– Zarówno linie lotnicze oraz pasażerowie będą korzystać z elastycznej i szybkiej metody płatności online. Zwłaszcza w linii lotniczej, gdzie sprzedaż możliwa jest do ostatniej chwili przed wylotem, szczególnie ważny jest sprawnie działający system płatności. Dlatego konieczne jest, aby środki klientów były przesyłane w szybki, niezawodny i bezpieczny sposób – podkreśla Dr. Gerrit Seidel, prezes SOFORT AG.

– Współpraca z SOFORT jest dla nas krokiem w rozwoju naszej oferty. W rezultacie klienci, zarówno z Polski, jak i z innych krajów europejskich, zyskali szybką, bezpośrednią i bezpieczną metodę płatności, która sprawia, że nasze usługi są jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów – powiedział Mateusz Kokosiński, Dyrektor Handlowy Eurolot.

SOFORT Banking działa jak zautomatyzowana płatność z góry wykonana przelewem bankowym, trwająca tylko kilka sekund, bez żadnych dodatkowych kosztów. SOFORT AG posiada certyfikaty TÜV w kategoriach „Atestowany system płatniczy” oraz „Atestowana ochrona danych” i jest poddawany regularnemu audytowi przez TÜV.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_2288b 2014-02-17 11:07   
gosc_2288b - Profil gosc_2288b
I po co ten lament i plucie żółcią? Nikt nikogo nie zmusza do dokonywania płatności za pośrednictwem SOFORT. Jest to przecież jedna z opcji dokonania zapłaty za usługę. Nie chcesz Sofortem? Zapłać kartą i nie marudź ;)
gosc_0d2b3 2014-02-15 09:10   
gosc_0d2b3 - Profil gosc_0d2b3
Kazdy przelew jest autoryzowany kodem jednorazowym do ktorego dostep ma tylko wlasciciel konta osobnym kanalem np kod sms wiec ryzyko jest zadne.
gosc_73c2e 2014-02-14 09:54   
gosc_73c2e - Profil gosc_73c2e
Zostałem zmuszony skorzystać z SOFORT przy płatności za wizę usa. NIGDY więcej to czysty przekręt. Trzeba podać LOGIN HASŁO i kod jednorazowy banku !!!!! NA stronie tego "bezpiecznego" systemu. Dowolny ich pracownik może wynieść całą twoją kasę i NIC cię przed tym nie chroni. Bezpieczeństwo ???? Jeden wielki LOL.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N