×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Za bilety zapłacimy przelewemLinie lotnicze Eurolot udostępniły swoim klientom możliwość zapłaty za bilety lotnicze przelewem za pośrednictwem systemu SOFORT Banking.

W ramach współpracy SOFORT Banking i Eurolot, międzynarodowe i międzygraniczne płatności mogą być dokonane w Polsce, Niemczech, Austrii i w Holandii.

W celu skorzystania z nowej metody płatności, podczas dokonywania rezerwacji biletu lotniczego, klienci muszą po prostu wybrać metodę płatności SOFORT Banking. Następnie muszą wybrać swój bank oraz wpisać w zabezpieczonym formularzu swoje dane do logowania w bankowości internetowej. Operacja musi być zatwierdzona jednorazowym kodem weryfikacyjnym. W następnym kroku, przelew, jak każdy inny, jest wykonywany przez bank. SOFORT Banking upraszcza i skraca czas płatności online ponieważ nie wymaga rejestracji. Wszystko czego klient potrzebuje to dostęp do bankowości internetowej.

– Zarówno linie lotnicze oraz pasażerowie będą korzystać z elastycznej i szybkiej metody płatności online. Zwłaszcza w linii lotniczej, gdzie sprzedaż możliwa jest do ostatniej chwili przed wylotem, szczególnie ważny jest sprawnie działający system płatności. Dlatego konieczne jest, aby środki klientów były przesyłane w szybki, niezawodny i bezpieczny sposób – podkreśla Dr. Gerrit Seidel, prezes SOFORT AG.

– Współpraca z SOFORT jest dla nas krokiem w rozwoju naszej oferty. W rezultacie klienci, zarówno z Polski, jak i z innych krajów europejskich, zyskali szybką, bezpośrednią i bezpieczną metodę płatności, która sprawia, że nasze usługi są jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów – powiedział Mateusz Kokosiński, Dyrektor Handlowy Eurolot.

SOFORT Banking działa jak zautomatyzowana płatność z góry wykonana przelewem bankowym, trwająca tylko kilka sekund, bez żadnych dodatkowych kosztów. SOFORT AG posiada certyfikaty TÜV w kategoriach „Atestowany system płatniczy” oraz „Atestowana ochrona danych” i jest poddawany regularnemu audytowi przez TÜV.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_3da34 - Profil
gość_3da34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie