Linie Emirates poleciały do Tajpej

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
13 lutego 2014 22:20
Reklama
Emirates zainaugurował codzienne połączenie pasażerskie z Dubaju na Międzynarodowe Lotnisko Tajwan Taoyuan. 

Połączenie obsługiwane jest przez Boeinga 777-300ER, wyposażonego w 8 prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 fotele rozkładane do pozycji leżącej w klasie biznes oraz 304 miejsca w klasie ekonomicznej. 

- Jestem dumny, że udało nam się poszerzyć ofertę i od dziś rozpocząć obsługę codziennego połączenia pasażerskiego - powiedział Ahmed bin Saeed Al-Maktoum, prezes i dyrektor generalny Emirates. 

W czasie lotu pasażerowie wszystkich klas mogą skosztować doskonałej kuchni - posiłki podawane są przez międzynarodowy personel pokładowy Emirates, złożony z przedstawicieli ponad 132 narodowości, w tym z Tajwanu. 

Tajpej, w którym mieszka prawie siedem milionów ludzi, jest centrum gospodarczym i kulturalnym z renomowanymi zabytkami, mnóstwem atrakcji i możliwości zakupowych. Miasto słynie z produkcji i eksportu elektroniki, tekstyliów, produktów z tworzyw sztucznych i gumy, materiałów fotograficznych i optycznych oraz chemikaliów. Turystom na Tajwanie nie zabraknie atrakcji. Jest tam osiem parków narodowych i 13 krajobrazowych. Do najciekawszych atrakcji można zaliczyć przepiękny skalny Wąwóz Taroko, podróż kolejką leśną Alishan lub też wędrówkę na najwyższy szczyt Republiki Chińskiej, górę Yu. 

Emirates obsługuje obecnie połączenia z Dubaju do 141 miast w 80 krajach. Tylko w tym roku przewoźnik zainaugurował loty do Kijowa, a od 10 marca będzie realizował stałe połączenia z Dubaju do Bostonu, który jest dziewiątym północnoamerykańskim miastem w ofercie linii.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy