Utrudnienia przy wylotach do Rosji

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
8 lutego 2014 09:52
6 komentarzy
Reklama
Pasażerowie rejsów odlatujących w ciągu następnych dwóch tygodni do Rosji muszą spodziewać się bardzo szczegółowej kontroli bezpieczeństwa. Zaostrzenie przepisów ma związek z rozpoczętymi wczoraj igrzyskami olimpijskimi w Soczi.

Dodatkowe środki ochrony, wprowadzone przez prezesa ULC Piotra Ołowskiego, obowiązują od 6 lutego do zakończenia igrzysk, czyli do 23 lutego.

Pasażerowie rejsów regularnych do Rosji proszeni są o pojawienie się na lotnisku nawet na trzy godziny przed wylotem.

Regularne loty z Polski do Rosji odbywają się z warszawskiego Lotniska Chopina (LOT oraz Aerofłot) i z krakowskich Balic (Aerofłot).

Dominik Sipiński

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_3dd94 2014-02-10 15:05   
gosc_3dd94 - Profil gosc_3dd94
Mialem na mysli piszac ponizszy post o 747-8 Luhthansy. W ogole to polskie leczenie kompleksow w postaci jechania po Rosji jest zenujace.
gosc_7af7e 2014-02-10 15:03   
gosc_7af7e - Profil gosc_7af7e
cantus, beznadziejny tekst. Jak Niemcy wysylali do GDN swoich pilkarzy to niektorzy we FRA tez tak mowili,by Polacy go nie ukradli. Milo ci to slyszec?
cantus 2014-02-09 23:20   
cantus - Profil cantus
787 do Rosji? Żeby mu silniki ukradli?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama




dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy