Ryanair pozwala na używanie elektroniki

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
07 lutego 2014 10:42
14 komentarzy
Reklama

Linia Ryanair potwierdziła wczoraj (6.02), że wszyscy jej pasażerowie mogą, ze skutkiem natychmiastowym, używać swoich urządzeń elektronicznych (włączając w to tablety, telefony komórkowe, czytniki książek i odtwarzacze MP3) przez cały czas trwania ich lotu, gdy urządzenia te są przełączone na tryb samolotowy (offline) i przestrzegane są wszystkie standardy bezpieczeństwa na pokładzie samolotu.

Jest to najnowsza inicjatywa poprawy obsługi pasażera wdrożona przez Ryanair, w następstwie wprowadzenia, w ubiegłą sobotę (1.02) numerowanych miejsc na pokładach samolotów.

- Pasażerowie Ryanair mogą korzystać ze swoich urządzeń elektronicznych w trakcie całej podróży, jak również cieszyć się z numerowanych miejsc. Irlandzki Urząd Lotnictwa jest jednym z pierwszych organów regulacyjnych na świecie, który zatwierdził aktualizację wytycznych dotyczących korzystania urządzeń elektronicznych na pokładach samolotów. Przy okazji chcemy pochwalić urząd za pozytywną decyzję. Ryanair nadal będzie ciężko pracował, aby poprawić swoje usługi dla wszystkich klientów - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.

Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
dexter 2014-02-09 16:31   
dexter - Profil dexter
Bardzo się cieszę z numerowanych miejsc, to bardzo potrzebna sprawa przy sprawności boardingu. Jeszcze ylko ten popelin express (wszesc) mógłby to wprowadzić.
usuniety 2014-02-07 21:48   
usuniety - Profil usuniety
RYANAIR-owi wyjdzie jeszcze bokiem to "uprzyjażnianie" się wobec klientów (chodzi mi o kwestie finansowe). Skandale w tej firmie (wypowiedzi Pana O Leary odnośnie klientów)= darmowy marketing na całą Europę.
pede 2014-02-07 16:47   
pede - Profil pede
Nie mówię teraz konkretnie o Ryanairze, ale mi nigdy ktoś mówił, żebym miał wyłączyć telefon. Jedynie przy lądowaniu prosili o wyjęcie słuchawek z uszu i schowanie telefonu. Przy starcie to samo. Ale żeby ktoś kazał wyłączyć czy nawet zobaczyć, czy jest w trybie offline, to nie, czegoś takiego zawsze nie było.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama