×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair pozwala na używanie elektronikiLinia Ryanair potwierdziła wczoraj (6.02), że wszyscy jej pasażerowie mogą, ze skutkiem natychmiastowym, używać swoich urządzeń elektronicznych (włączając w to tablety, telefony komórkowe, czytniki książek i odtwarzacze MP3) przez cały czas trwania ich lotu, gdy urządzenia te są przełączone na tryb samolotowy (offline) i przestrzegane są wszystkie standardy bezpieczeństwa na pokładzie samolotu.

Jest to najnowsza inicjatywa poprawy obsługi pasażera wdrożona przez Ryanair, w następstwie wprowadzenia, w ubiegłą sobotę (1.02) numerowanych miejsc na pokładach samolotów.

- Pasażerowie Ryanair mogą korzystać ze swoich urządzeń elektronicznych w trakcie całej podróży, jak również cieszyć się z numerowanych miejsc. Irlandzki Urząd Lotnictwa jest jednym z pierwszych organów regulacyjnych na świecie, który zatwierdził aktualizację wytycznych dotyczących korzystania urządzeń elektronicznych na pokładach samolotów. Przy okazji chcemy pochwalić urząd za pozytywną decyzję. Ryanair nadal będzie ciężko pracował, aby poprawić swoje usługi dla wszystkich klientów - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.

Fot. Piotr Bożykgość_baff2 - Profil
gość_baff2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie