easyJet zawiesza połączenie do Jordanii

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
30 stycznia 2014 16:05
2 komentarze
Reklama

Linie lotnicze easyJet zawieszają połączenie z Londynu do Ammanu. Ostatni rejs z lotniska Gatwick do Jordanii został zaplanowany na 5 maja 2014 roku.

Brytyjski przewoźnik uruchomił loty z Londynu Gatwick do Ammanu w marcu 2011 roku, obecnie rejsy do Jordanii realizowane są trzy razy w tygodniu.

Anna Żuchlińska

Ostatnie komentarze

marqoos_pl 2014-02-02 15:56   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Jordania wciąż nie jest takim "łatwym" kierunkiem dla UK jak Hiszpania czy Portugalia. Klientela jest bardzo specyficzna (turyści chętni na "doświadczenie Bliskiego Wschodu" oraz imigranci), więc nie jest tak łatwo zapełnić samoloty jak na Baleary, Wyspy Kanaryjskie czy też do płd. Hiszpanii lub Portugalii. Dodatkowo, jest to długi lot, co wiąże się z większymi kosztami. W tym samym czasie ten samolot (i załoga) może wykonać jakieś dwa rejsy na krótszych odcinkach, co zazwyczaj wiąże się z lepszymi zarobkami linii. Oprócz tego właśnie RJ (Royal Jordanian) ma sporo lotów do innych miast na Bliskim Wschodzie i w Azji, co nie przeszkadza w byciu portem przesiadkowym.
gosc_bbdd7 2014-01-30 16:54   
gosc_bbdd7 - Profil gosc_bbdd7
Czy to oznacza że połączenie Londynu z Ammanem , generuje głównie ruch przesiadkowy ? Skoro tanie linie lotnicze nie dają rady , a tradycyjne wciąż jednak latają.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama