×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Adria Airways: Z Łodzi do Monachium


Dziś (30.01) słoweńskie linie lotnicze Adria Airways ogłosiły uruchomienie od sezonu letniego połączenia z Łodzi do Monachium - dowiedział się serwis Pasazer.com. To reakcja na niedawne zawieszenie lotów do Kopenhagi przez linie lotnicze SAS. Pierwszy rejs z łódzkiego lotniska do Monachium zaplanowano na 30 marca.

Loty będą odbywały się codziennie z wyjątkiem sobót. Z Łodzi samolot wystartuje o godzinie 10:15, a wyląduje w Monachium o 11:30. Start z Monachium zaplanowano na 8:20, a lądowanie w Łodzi na 9:50.
Pasażerowie w Monachium będą mogli przesiąść się na dalsze połączenia przewoźników z sojuszu Star Aliance. Bagaż odbierzemy w porcie docelowym. Bilet z przesiadką w Monachium będzie obowiązywał na zasadzie umowy interline między Adria Airways oraz innymi przewoźnikami m.in. Lufthansą.Z Łodzi z przesiadką w Monachium będzie można polecieć m.in. do: Amsterdamu, Barcelony, Brukseli, Frankfurtu, Kolonii, Kopenhagi, Dusseldorfu, Zurychu, Hamburga, Lizbony, Chicago, Madrytu, Mediolanu, Nowego Jorku, Oslo, Paryża, Rzymu, Pekinu oraz w wielu innych kierunkach.

Połączenie będzie obsługiwane samolotem CRJ900 zabierającym na pokład 86 pasażerów. W umowie między lotnskiem i przewoźnikiem jest możliwość podmiany samolotu na mniejszy CRJ200 lub większe A319 i A320.

Tomasz Wyszyńskigość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie