×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Loty tranzytowe w ofercie EurolotuLinie lotnicze Eurolot oferują swoim pasażerom loty tranzytowe: z Gdańska do Mediolanu oraz z Krakowa i Wrocławia do Helsinek.

Z Gdańska do Mediolanu

Od 28 lutego z gdańskiego lotniska pasażerowie Eurolotu polecą do Mediolanu, z międzylądowaniem w Lublinie. Połączenie wykonywane będzie dwa razy w tygodniu – w piątek i w niedzielę. Dogodne dni dają szansę zrealizowania spontanicznej weekendowej wyprawy, jak też zaplanowania dłuższego urlopu w północnych Włoszech. Portem docelowym jest Malpensa, główny port lotniczy obsługujący miasto. Ceny biletów zaczynają się od 699zł, a lot potrwa łącznie około 4 godzin 40 minut.


Z Krakowa i Wrocławia do Helsinek


Nowa oferta tranzytowa zostanie również udostępniona pasażerom wyruszającym z Krakowa i Wrocławia, którzy począwszy od 31 marca, będą mogli wygodnie dostać się do Helsinek, z przesiadką w porcie lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Z Krakowa loty odbywać się będą 3 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i czwartki a w stronę powrotną w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele. Ceny rozpoczynają się od 729 zł w obie strony.

Z Wrocławia pasażerowie odlecą w poniedziałki i środy, a powroty możliwe będą w poniedziałki, środy i czwartki. Najniższa cena biletu to 699 zł w obie strony.

Wszystkie loty regionalnej linii Eurolot odbywają się samolotami Bombardier Q400 NextGen. Do dyspozycji pasażerów są tablety, a także urozmaicony catering.

W cenie biletów wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_baff2 - Profil
gość_baff2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie