Chopin: Powiększenie saloniku Polonez

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
17 stycznia 2014 16:50
24 komentarzy
Reklama
Business Lounge "Polonez" na lotnisku Chopina wkrótce powiększy się o część przeznaczoną dla pasażerów podróżujących w najwyższych klasach produktowych lub dysponujących najwyższymi statusami w programach lojalnościowych. Będą mogli z niego korzystać pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT oraz innych przewoźników zrzeszonych w sojuszu Star Alliance.

Nowa część "Poloneza" została wybudowana i wyposażona przez Porty Lotnicze, czyli przedsiębiorstwo zarządzające lotniskiem Chopina. Port także będzie zarządzać salonem po oddaniu go do użytku pasażerów 22 stycznia.

Na powierzchni 180 m2 nowego salonu zaaranżowane zostały cztery strefy, w których wygodnie pomieści się równocześnie około 50 pasażerów. W strefie klubowej znajduje się 35 foteli wypoczynkowych (część wyposażonych w indywidualne oświetlenie do czytania). W strefie relaksu ustawione zostały cztery komfortowe fotele z podnóżkami i indywidualnym oświetleniem w wydzielonej przestrzeni. Strefa pracy obejmuje cztery stanowiska komputerowe z dostępem do internetu i drukarki. Jest również strefa barku z wysokimi stołkami dla siedmiu osób.W barku dostępne będzie menu o podwyższonym standardzie: ciepły bufet przez cały czas pracy salonu, będzie również większy wybór napojów i luksusowych alkoholi. Pasażerowie będą mieli oczywiście dostęp do prasy krajowej i zagranicznej (zarówno w wersji papierowej, jak również elektronicznej na tabletach). Bezpłatnie dostępny jest sygnał wi-fi. Wyposażenie salonu wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów, w tym: kamienia, naturalnego forniru i skóry.

- Na lotnisku Chopina skupiamy się na zapewnieniu najwyższego poziomu wygody i komfortu pasażerów. Chcielibyśmy wyznaczać standardy jakości obsługi na lotniskach w tej części Europy i dlatego stale dostosowujemy je do rosnących wymagań naszych klientów. Jestem przekonany, że nasz nowy salon spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżnych - mówi Michał Marzec, dyrektor lotniska Chopina w Warszawie.

Z nowej części salonu Polonez będą mogli korzystać pasażerowie podróżujący w klasie Elite Club Polskich Linii Lotniczych LOT, pasażerowie dysponujących złotą kartą lub statusem HON w programie Miles&More lub inni zgodnie z zasadami wstępu określanymi przez przewoźnika.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_432d7 2014-02-01 18:29   
gosc_432d7 - Profil gosc_432d7
A co do rejestracji to jest błyskawiczna i jej ponowienie w strefie Elite nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Pozdrawiam.
gosc_c7c78 2014-02-01 18:25   
gosc_c7c78 - Profil gosc_c7c78
Był pyszny kurczaczek. Bardzo miła obsługa. Nowa część salonu jest niewielka, ale przytulna. Powinni jednak obniżyć temperaturę w pomieszczeniu. Strasznie duszno.
gosc_d658e 2014-02-01 14:08   
gosc_d658e - Profil gosc_d658e
odwołali Marca i koniec
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N