×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


CSeries dopiero w drugiej połowie 2015r.
Bombardier poinformował dziś (16.01), że wejście do służby samolotu CSeries CS100 zostaje opóźnione do drugiej połowy 2015 roku. To już kolejne przesunięcie daty dostawy, która w początkach programu określana była na koniec 2013 roku.

Według wstępnych prognoz pierwsze maszyny dla SWISS oraz Malmo Aviation zostaną dostarczone pod koniec lipca 2015. To bardzo zła wiadomość, szczególnie dla linii SWISS, która jak najszybciej chciała się pozbyć nieekonomicznych i wysłużonych maszyn Avro.

Kanadyjska prasa twierdzi, że kanadyjskiemu producentowi przygotowanie i prowadzenie testów zajmuje więcej czasu niż sam przewidywał. Tym samym cały program lotów technicznych przedłuży się o ponad 8 miesięcy.Bombardier CSeries to najnowszy produkt kanadyjskiego producenta. Jest to średniego zasięgu, dwusilnikowy i wąskokadłubowy samolot odrzutowy. Rodzina nowych maszyn została podzielona na dwa modele: CS100 oraz CS300, które zabiorą na pokład od 110/120 do 145/160 pasażerów.

Zapraszamy do albumu ze zdjęciami "Mock-up kabiny Bombardiera CSeries" oraz do zapoznania się z wywiadem na temat nowej maszyny "Pięć pytań o... Bombardiera CSeries".

Piotr Bożyk
Fot. Patrick Cardinalgość_f412e - Profil
gość_f412e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie