×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Serbia: Nowe połączenia z BelgraduAir Serbia rozpoczęła dziś (14.01) sprzedaż biletów na sześciu nowych trasach z Belgradu do Bejrutu, Budapesztu, Sofii, Warny, Kijowa oraz Warszawy. To nie koniec nowości. Serbski przewoźnik planuje wkrótce reaktywację kolejnych kilku tras dawnego Jat Airways.

Rejsy do Bejrutu wystartują 30 marca tego roku i początkowo będą obsługiwane trzy razy w tygodniu w poniedziałki, czwartki i niedziele. Od 2 czerwca przewoźnik zaproponuje już codzienne loty do stolicy Libanu na pokładzie Airbusa A319. Ostatni rejs JAT z Belgradu do Bejrutu odbył się w październiku 2007 r.

Pierwszy rejs do Budapesztu zaplanowano na 30 marca tego roku. Loty odbywać się będą raz dziennie na pokładzie ATR-a 72-500. Ostatni rejs JAT z Belgradu do Budapesztu odbył się w lipcu 1992 r.Rejsy do Sofii wystartują 30 marca tego roku i będą oferowane raz dziennie na pokładzie ATR-a 72-500. Ostatni lot JAT z Belgradu do Sofii odbył się w czerwcu 2002 r.

Pierwszy rejs do Warny zaplanowano na 31 marca tego roku. Loty początkowo będą obsługiwane trzy razy w tygodniu w poniedziałki, czwartki i niedziele. Od 15 czerwca przewoźnik zaproponuje już codzienne loty do Warny na pokładzie ATR-a 72-500.

Rejsy do Kijowa (KBP) wystartują 29 maja tego roku i będą się odbywać raz dziennie na pokładzie Airbusa A319. Ostatni lot JAT z Belgradu do Kijowa odbył się w marcu 2002 r.

Piotr Bożyk
Fot. Air Serbia


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie