×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Serbia: Do Warszawy Airbusem A319Air Serbia oficjalnie rozpoczęła sprzedaż biletów z Belgradu do Warszawy w promocyjnych cenach. Serbska linia poinformowała także, że nowe połączenie będzie obsługiwane Airbusem A319, a nie jak wcześniej planowano ATR-em 72-500. 

Pierwszy rejs na tej trasie zaplanowano na 29 maja 2014 r. (rozkład). Będzie to powrót serbskiej linii do Warszawy po 24 latach nieobecności.Ruch Air Serbii ma na celu lepszą konkurencję z rodzimym LOT-em, który w sezonie letnim 2014 zwiększy swoją obecność w Belgradzie z 6 do 7 rejsów tygodniowo. Jednak będzie obsługiwał połączenie mniejszymi Embraerami E-170, które zabierają tylko 70 pasażerów. Dla porównania Airbusy A319 Air Serbia mogą zabrać 128 pasażerów w konfiguracji dwóch klas podróży: ośmiu w klasie biznes i 120 w ekonomicznej. Serbski przewoźnik oferuje także pełny i bezpłatny serwis na pokładzie.

Air Serbia to nowa marka, która zastąpiła Jat Airways dzięki inwestycji arabskiej linii Etihad Airways. Rebranding serbskiego przewoźnika to odcięcie się od przeszłości i zaprezentowanie nowej jakości zarówno na pokładzie, jak i w całej firmie. Więcej na ten temat w artykule "Air Serbia: Prezentacja nowej marki".

Piotr Bożyk
Fot. Air Serbia


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie