×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia w siatce Meridiana
Linie lotnicze Meridiana ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2014 roku nowych połączeń do Londynu Gatwick oraz Mostaru.

Rejsy z Cagliari do Londynu Gatwick będą się odbywały w okresie od 12 czerwca do 6 września 2014 roku. Loty z Sardynii do Anglii będą realizowane dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz soboty.

Pierwszy rejs z Neapolu do Londynu Gatwick został zaplanowany na 30 marca 2014 roku. Początkowo loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu (w czwartki oraz soboty), w okresie od 8 czerwca do 25 września 2014 roku połączenie będzie obsługiwane pięć razy w tygodniu (z wyjątkiem wtorku i środy).

Linie lotnicze Meridiana będą realizowały połączenia z Cagliari oraz Neapolu do Londynu Gatwick samolotami Boeing 737-700.

Przewoźnik uruchomi również rejsy z Mediolanu do Mostaru. W okresie od 18 kwietnia do 12 maja 2014 roku rejsy do Hercegowiny będą realizowane z lotniska w Bergamo, następnie loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu z lotniska Malpensa. Linie lotnicze Meridiana będą obsługiwały połączenie z Włoch do Hercegowiny samolotami Airbus A320.

Anna Żuchlińskagość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie