×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe trasy Turkmenistan do EuropyLinie lotnicze Turkmenistan Airlines uruchomiły w grudniu 2013 roku dwa nowe połączenia z Aszchabadu do Francji oraz na Ukrainę.

Rejsy z Aszchabadu do Paryża Charles de Gaulle obsługiwane są raz w tygodniu, w piątki. Samolot startuje ze stolicy Turkmenistanu o godzinie 3:45, w Paryżu ląduje o godzinie 6:10 lokalnego czasu. Lot powrotny z lotniska Charles de Gaulle został zaplanowany na godzinę 7:10, w Aszchabadzie spodziewany jest o godzinie 17:10 lokalnego czasu. Połączenie między Aszchabadem a Paryżem realizowane jest samolotem Boeing 737-800.

Rejsy z Aszchabadu do Doniecka odbywają się raz w tygodniu, w poniedziałki. Samolot startuje z Turkmenistanu o godzinie 22:25, w Doniecku ląduje o godzinie 22:40 lokalnego czasu. Lot powrotny z ukraińskiego portu lotniczego został zaplanowany na godzinę 0:10, w Aszchabadzie spodziewany jest o 5:50 lokalnego czasu. Rejsy między Aszchabadem a Donieckiem obsługiwane są samolotem Boeing 737-700.

Anna Żuchlińskagość_c568f - Profil
gość_c568f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie