×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Serbia: Do Warszawy od maja 2014Linia Air Serbia przesunęła po raz kolejny inauguracje rejsów między Belgradem a Warszawą. Według najnowszego rozkładu pierwszy rejs odbędzie się 30 maja 2014 r., a nie jak wcześniej planowano 30 marca 2014 r. Będzie to powrót serbskiej linii do Warszawy po 24 latach nieobecności.

Powodem opóźnienia startu połączenia jest wymiana floty przewoźnika. Zanim zostaną dostarczone wszystkie Airbusy A319, maszyny ATR będą wykonywać inne rejsy. Informację tę potwierdził nam Dane Kondić, prezes Air Serbia.Trasa będzie obsługiwana codziennie przez turbośmigłowe samoloty ATR-72. W późniejszym okresie przewoźnik nie wyklucza zamiany samolotu na większe Airbusy A319. Dokładny rozkład tutaj.

Air Serbia to nowa marka, która zastąpiła Jat Airways dzięki inwestycji arabskiej linii Etihad Airways. Rebranding serbskiego przewoźnika, to odcięcie się od przeszłości i zaprezentowanie nowej jakości zarówno na pokładzie jak i w całej firmie. Więcej na ten temat w artykule "Air Serbia: Prezentacja nowej marki".

Piotr Bożyk
Fot. Christian Jilggość_6f1bf - Profil
gość_6f1bf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie