Pasazer.com życzy na święta...

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
24 grudnia 2013 11:28
6 komentarzy
Reklama

Nadeszły jak co roku. Ulice rozświetliły tysiące lampek, w mieszkaniach pojawiły się choinki, pod którymi piętrzą się już prezenty. Tylko pogoda jakoś zapomniała o tym, że to już Święta.

Jak co roku lotniska zapełniają się powracającymi do domu z Wielkiej Brytanii i nie tylko. Jak co roku ceny biletów w okolicach 24 grudnia poszybowały w górę, i jak co roku 25 grudnia ruch lotniczy w niemal całej Europie zaniknie.W tym świątecznym, wyjątkowym okresie roku redakcja Pasazer.com życzy Czytelnikom wszystkiego co najlepsze. By Wasze podróże były zawsze bezproblemowe i bezpieczne; mgły i awarie nie utrudniały lotów; bagaż zawsze mieścił się w przepisowych wymiarach i wadze.

Życzymy spokojnej refleksji i odpoczynku w gronie bliskich osób w ciągu najbliższych kilku dni. By świętowanie stało się okazją do rozmów, gry w karty i prawdziwie wspólnych chwil, a nie zakończyło się na nerwowych przygotowaniach i obejrzeniu "Kevina samego w domu".

Niech dni do końca roku staną się okazją do naładowania akumulatorów, by od stycznia wszystkim Wam wystarczyło energii do pracy, nauki i podróży.

W nowym roku życzymy Wam, by wspierany z naszych podatków LOT wyszedł na prostą (tak, to życzenia dla Czytelników, bo ty Wy zrzucacie się na linię), a liczne budowane w Polsce lotniska nie skończyły jedynie jako tory wyścigów samochodowych. A dla Was osobiście niech ten nadchodzący rok będzie szansą na realizację choćby części marzeń i planów, zwłaszcza tych podróżniczych.

Życzymy Wam smacznych pierniczków, indyka, białej kiełbasy, puddingu i zupy rybnej, porannych emocji związanych z rozpakowywaniem prezentów, a potem szalonego pożegnania starego roku i przywitania nowego!

Redakcja Pasazer.com
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
pozpiotr 2013-12-25 22:36   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Radosnych Świąt :)
greg0303 2013-12-24 16:25   
greg0303 - Profil greg0303
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt !!!
gosc_46492 2013-12-24 14:20   
gosc_46492 - Profil gosc_46492
Zdrowych Pogodnych Świąt :)
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama