×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pasazer.com życzy na święta...Nadeszły jak co roku. Ulice rozświetliły tysiące lampek, w mieszkaniach pojawiły się choinki, pod którymi piętrzą się już prezenty. Tylko pogoda jakoś zapomniała o tym, że to już Święta. 

Jak co roku lotniska zapełniają się powracającymi do domu z Wielkiej Brytanii i nie tylko. Jak co roku ceny biletów w okolicach 24 grudnia poszybowały w górę, i jak co roku 25 grudnia ruch lotniczy w niemal całej Europie zaniknie. W tym świątecznym, wyjątkowym okresie roku redakcja Pasazer.com życzy Czytelnikom wszystkiego co najlepsze. By Wasze podróże były zawsze bezproblemowe i bezpieczne; mgły i awarie nie utrudniały lotów; bagaż zawsze mieścił się w przepisowych wymiarach i wadze. 

Życzymy spokojnej refleksji i odpoczynku w gronie bliskich osób w ciągu najbliższych kilku dni. By świętowanie stało się okazją do rozmów, gry w karty i prawdziwie wspólnych chwil, a nie zakończyło się na nerwowych przygotowaniach i obejrzeniu "Kevina samego w domu". 

Niech dni do końca roku staną się okazją do naładowania akumulatorów, by od stycznia wszystkim Wam wystarczyło energii do pracy, nauki i podróży. 

W nowym roku życzymy Wam, by wspierany z naszych podatków LOT wyszedł na prostą (tak, to życzenia dla Czytelników, bo ty Wy zrzucacie się na linię), a liczne budowane w Polsce lotniska nie skończyły jedynie jako tory wyścigów samochodowych. A dla Was osobiście niech ten nadchodzący rok będzie szansą na realizację choćby części marzeń i planów, zwłaszcza tych podróżniczych. 

Życzymy Wam smacznych pierniczków, indyka, białej kiełbasy, puddingu i zupy rybnej, porannych emocji związanych z rozpakowywaniem prezentów, a potem szalonego pożegnania starego roku i przywitania nowego!

Redakcja Pasazer.comgość_67d4d - Profil
gość_67d4d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie