Świąteczne niespodzianki od KLM

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
19 grudnia 2013 13:23
3 komentarze
Reklama
Nie było czasu na pożegnanie na lotnisku, zbliżają się: ważna rocznica, urodziny bliskiej osoby lub Święta Bożego Narodzenia? Serwis KLM Wannagives umożliwia obsypywanie prezentami ukochane osoby i to w całkiem nietypowy sposób. Pięknie zapakowany podarek wręczy obsługa samolotu na wysokości ponad 10 kilometrów ponad ziemią lub KLM dostarczy go bezpośrednio do domu.

Jeśli jest ktoś komu chcielibyście podziękować lub sprawić niespodziankę, wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego klm.com/wannagives i wybrać upominek spośród szerokiej gamy propozycji. Do wyboru są m.in. kosmetyki, słodycze, kwiaty, biżuteria czy zabawki dla dzieci. Na platformie można także wybrać dodatkowe udogodnienia dla obdarowywanej osoby w czasie lotu, np. więcej miejsca na nogi w klasie ekonomicznej, preferowane miejsce na pokładzie lub lampkę szampana serwowaną standardowo gościom klasy pierwszej. Do takiego podarku można dołączyć również osobisty liścik.Mile zaskoczyć można wszystkich podróżujących na trasach międzykontynentalnych z wylotem z Amsterdamu lub na dłuższych trasach europejskich. Za prezenty można płacić zarówno w euro, jak i milami nagrodowymi zebranymi w programie lojalnościowym Flying Blue. Darmowe wirtualne podarki można przesyłać w postaci kartek okolicznościowych za pośrednictwem Facebooka lub LinkedIn.

- W przeszłości otrzymywaliśmy dużo zapytań za pośrednictwem portali społecznościowych o możliwość sprawiania niespodzianek podróżnym w czasie lotu, np. z okazji miesiąca miodowego, urodzin lub innej rocznicy. Dlatego, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów postanowiliśmy wprowadzić tak nowatorską usługę. Z pewnością obdarowanie bliskich osób upominkiem w przestworzach może sprawić, by podróż stała się dla nich wyjątkowym przeżyciem i miłym wspomnieniem – powiedziała Chloe Marchand, dyrektor Air France-KLM w Polsce.

Warto wspomnieć, że linia KLM słynie z innowacyjnych pomysłów, w tym organizowania niespodzianek dla swoich podróżnych. W czerwcu tego roku holenderska Królewska Orkiestra Concertgebouw dała na pokładzie samolotu lecącego do São Paulo niezwykłe dwa minikoncerty inaugurujące światowe tournée z okazji 125 rocznicy jej istnienia. Muzycy wykonali m.in. utwory Mozarta i Beethovena. W tym samym miesiącu również pasażerowie lotu do Hong Kongu zostali mile zaskoczeni kolacją przygotowaną przez słynnego holenderskiego szefa kuchni Richarda Ekkebus, który wszystkie dania przygotował na pokładzie samolotu.

Fot. KLM
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
sauvi 2013-12-20 12:15   
sauvi - Profil sauvi
@gosc_9a71a: trudno mi sobie wyobrazic zeby np. taki FR o to dbal. A inni przewoznicy niestety coraz bardziej zmierzaja w tym kierunku. Chyba, ze dotyczy to czlonkow programow lojalnosciowych np. ze zlota karta i wyzej.
gosc_9a71a 2013-12-20 11:09   
gosc_9a71a - Profil gosc_9a71a
Zdarza się, iż w dniu urodzin ludzie podróżują
samolotami zarówno na długich jak i krótkich trasach ... powstaje pytanie jak powinna zachować się linia lotnicza aby umilić pasażerowi taki dzień ... W większości przypadków nikt o to nie dba, a to wielki błąd w kwestii PR wizerunkowego i postrzegania marki ...
spotter10 2013-12-19 14:26   
spotter10 - Profil spotter10
Bardzo fajny i ciekawy pomysł, na dodatek dodatkowa okazja do zarobienia, bez utraty czy pogorszenia wizerunku a wręcz jego polepszenia. Ciekawe, czy się przyjmie i czy będą mieć sporo chętnych.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N