×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Nowe połączenia z Wrocławia


Na trwającej właśnie we Wrocławiu konferencji prasowej linie lotnicze Eurolot ogłosiły uruchomienie nowych połączeń z wrocławskiego portu lotniczego do Francji, Belgii, Szwajcarii oraz Włoch.


W sezonie letnim w 2014 roku przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy z Wrocławia do Paryża Charles de Gaulle, Brukseli, Zurychu oraz Mediolanu Malpensa.

Loty będą się odbywały według rozkładu:

-  Nowe kierunki to naprawdę ogrom nowych możliwości. Decyzja Eurolotu o wprowadzeniu tych kierunków do rozkładu wrocławskiego lotniska to wielki sukces. Myślę, że z tak rozszerzonej oferty zadowoleni będą szczególnie ci pasażerowie, którzy z Wrocławia często podróżują w interesach. To właśnie dzięki Eurolotowi będą mieli do wyboru jeszcze więcej międzynarodowych połączeń. Nadeszła prawdziwa rewolucja we wrocławskim transporcie lotniczym – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. 


- Umożliwi to nam otwarcie pakietu nowych, bezpośrednich połączeń z Europą. Dla Eurolotu to duży krok, pozwalający na sprawną realizację jego misji, którą jest łączenie polskich miast z europejskimi destynacjami - mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolot.

Bilety na nowych trasach mają się pojawić w sprzedaży jeszcze dziś. Za przelot w dwie strony zapłacimy od 399 PLN w dwie strony.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_0445e - Profil
gość_0445e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie