Eurolotem z Heringsdorfu i Ostrawy

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
18 grudnia 2013 13:36
31 komentarzy
Reklama

Linie lotnicze Eurolot ogłosiły uruchomienie kolejnych połączeń - w sezonie letnim w 2014 roku przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy z Warszawy do Heringsdorfu oraz z Ostrawy do Splitu.

Loty z Warszawy do Heringsdorfu wystartują 24 maja 2014 roku i będą się odbywały raz w tygodniu, w soboty. Ceny biletów zaczynają się od 299 PLN w dwie strony.
Eurolot uruchomi również połączenia z Heringsdorfu do Berna, Zurychu, Monachium oraz do Wiednia. Rejsy do Szwajcarii będą realizowane od 24 maja do 27 września 2014 roku, loty do Monachium oraz Wiednia będą się odbywały w okresie od 7 czerwca do 27 września 2014 roku.Rejsy z Heringsdorfu do Austrii, Niemiec i Szwajcarii wykonywane będą we współpracy z organizacją turystyczną Wyspy Uznam (Usedom Tourismus GmbH) oraz tamtejszym Stowarzyszeniem Hotelarzy.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników połączeń w sezonie 2013, zarówno na trasie Warszawa-Heringsdorf jak i na połączeniach niemieckich. Przez blisko 5 miesięcy przewieźliśmy na wyspę Uznam ponad 6000 polskich i niemieckich turystów. Współpraca z hotelarzami przebiegała bez zarzutu, a zlecenie wykonywania operacji na nowych trasach i podwojenie planowanej liczby rejsów w sezonie lato 2014 jest dla nas dowodem uznania i satysfakcji pasażerów – podkreśla Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolot.

Nowością w sezonie letnim będą również rejsy czarterowe z Ostrawy do Splitu. Na mocy podpisanej umowy pomiędzy Eurolot a czeskim Biurem Podróży VITKOVICE TOURS, przewoźnik będzie wykonywał na zlecenie touroperatora loty czarterowe na tej trasie. Rejsy odbywać się będą od 18 czerwca do 10 września 2014 w każdą środę. Pakiety pobytowe w Chorwacji z wylotami z Ostrawy będą dostępne za pośrednictwem sieci sprzedaży biura podróży Vitkovice Tours.

- Dla Eurolotu jest to kolejna współpraca z zagranicznym touroperatorem i pierwsza umowa na rynku czeskim. Cieszymy się, że nasza marka zaczyna być dostrzegana również na rynkach zagranicznych. Ostrawa to już czwarte miasto, z którego można dolecieć z nami do Splitu. Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy z Vitkovice Tours również pasażerowie z Podbeskidzia będą mogli skorzystać z naszej lotów do Chorwacji, jako że oferta touroperatora skierowana jest zarówno na rynek czeski, jak i polski – dodaje Mateusz Kokosiński.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
irkolo 2013-12-23 18:27   
irkolo - Profil irkolo
"Nowością w sezonie letnim będą również rejsy czarterowe z Ostrawy do Splitu." - po co w takim przypadku strona zobacz link czesku?
gosc_0b1e2 2013-12-23 17:47   
gosc_0b1e2 - Profil gosc_0b1e2
@sauvi może i to nieopłacalne ale jako jakieś tam "feeowanie" hubu w Warszawie dla LO nie było by źle, tym bardziej jeśli samolot będą przebazowywać z WAW do OST. Choć jeden dzień w tygodniu ma mały sens.
gosc_186e8 2013-12-20 10:53   
gosc_186e8 - Profil gosc_186e8
Do menedżerów Eurolotu: Jak chcecie latać z Ostravy to zróbcie najpierw czeską wersję strony internetowej.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama