×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia Eurolot z Gdańska
Linie Eurolot ogłosiły dziś (17.12) na konferencji prasowej w Gdańsku uruchomienie nowych połączeń z Rębiechowa do Helsinek w Finlandii, Hamburga, Brukseli, Zurychu oraz sezonowych połączeń do Chorwacji. Powrócą również rejsy z Gdańska do Wrocławia.Będą uruchamiane stopniowo, między 3 a 30 marca 2014 roku.

- Od dawna gorąco kibicujemy realizowanej strategii rozwoju Eurolotu. Jestem przekonany, że nowe połączenia spotkają się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony mieszkańców Pomorza, którzy od dawna wyrażali swoje zainteresowanie większością z wprowadzanych destynacji. Nowa siatka połączeń, a w tym świetne kierunki zagraniczne, to olbrzymi krok rozwojowy Eurolotu. Jesteśmy dumni, że Gdańsk tego kroku dotrzymuje – podsumowuje Tomasz Kloskowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. 

Do nowych destynacji europejskich polecimy z lotniska im. Lecha Wałęsy według następującego schematu:
Z okazji uruchomienia połączeń Eurolot przygotował wyjątkową ofertę cenową na wszystkie nowo uruchomione trasy. Bilety na połączenia zagraniczne można będzie kupować już od dziś w promocyjnej cenie 399 zł w obydwie strony oraz w cenie 299 zł na połączenia krajowe. Ceny regularne, które zaczną obowiązywać poza czasem promocji będą zaczynać się od 499 zł w obydwie strony dla kierunków zagranicznych i 399 zł dla tras krajowych. Połączenie do Lublina można kupić już w cenie od 249 zł w obie strony.

Podjęto również decyzję, że Gdańsk będzie lotniskiem bazowym dla części maszyn Eurolotu.

Od czerwca przyszłego roku polecimy również z Gdańska na trasach:
W kierunku Splitu samoloty będą startowały z gdańskiego lotniska w niedziele, natomiast do Dubrownika i Zadaru w soboty.

Wczoraj przewoźnik zapowiedział również uruchomienie letnich połączeń z Warszawy, Poznania i Krakowa do Dubrownika, Splitu i Zadaru

Paweł Cybulak
fot. Piotr Bożykgość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie