×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Etihad: Nowe loty do Włoch i ArmeniiLinie lotnicze Etihad Airways ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2014 roku nowych połączeń z Abu Zabi do Rzymu oraz Erywania.

Pierwszy rejs z Abu Zabi do Rzymu Fiumicino został zaplanowany na 15 lipca 2014 roku. Loty będą się odbywały raz dziennie. Samolot będzie startował z Abu Zabi o godzinie 2:40, w Rzymie wyląduje o godzinie 7:10 lokalnego czasu. Rejs powrotny z lotniska Fiumicino został zaplanowany na godzinę 12:00, w Abu Zabi spodziewany jest o 19:55. Połączenie między Abu Zabi a Rzymem będzie obsługiwane samolotami Airbus A330-200.

Połączenie z Abu Zabi do Erywania zostanie uruchomione 2 lipca 2014 roku. Rejsy będą się odbywały cztery razy w tygodniu. Samolot będzie startował w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele z Abu Zabi o godzinie 22:30, w Erywaniu wyląduje o godzinie 2:55 lokalnego czasu. Lot powrotny został zaplanowany w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek oraz sobotę na godzinę 4:10, w Abu Zabi spodziewany jest o godzinie 6:15.

Linie lotnicze Etihad Airways będą obsługiwały połączenie między Abu Zabi a Erywaniem samolotami Airbus A320.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_821bc - Profil
gość_821bc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie