Z Eurolotem do Chorwacji

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
16 grudnia 2013 12:10
19 komentarzy
Reklama

Dubrownik, Split i Zadar to destynacje, do których z Warszawy, Poznania i Krakowa będzie można polecieć od maja do października 2014 roku na pokładach samolotów Eurolotu.
W sezonie letnim 2014 liczba obsługiwanych przez Eurolot tras między Polską a Chorwacją wzrośnie do 10. Wzorem sezonu 2013 połączenia wykonywane będą głównie w soboty i niedziele. Ceny w dwie strony zaczynać się będą od 500 zł. Bilety można kupować już od dziś. W cenie biletów wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 15 kg.Nowością z tym sezonie będą niedzielne loty z Krakowa do Splitu, do Dubrownika natomiast polecimy tak jak w ubiegłych latach w soboty. Rejsy z Warszawy do Dubrownika i Zadaru będą wykonywane w soboty. W odpowiedzi na duże zainteresowanie pasażerów rejsami do Splitu, samolot Eurolotu na tej trasie będzie latał 2 razy w tygodniu, w czwartki i niedziele.
Samoloty z poznańskiego lotniska Ławica w kierunku Dubrownika i Zadaru startować będą również w soboty.
Połączenia z Krakowa i Poznania zostaną uruchomione 14 czerwca, a z Warszawy – już 24 kwietnia przyszłego roku. Zakończą się dopiero w październiku.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
solokhumbu 2013-12-22 11:37   
solokhumbu - Profil solokhumbu
gościu, a po co te przytyki? Tak się składa, że od ponad 10 lat pracuję w turystyce i doskonale wiem, jak wiele niepotrzebnych przedmiotów Polacy potrafią z sobą zabrać - łącznie z pomidorami ;) na np. 10-dniowy wyjazd. Piszesz o dzieciach - jaki % pasażerów rejsów stanowią dzieciaki? - 10-15? Na pewno nie więcej. a zwykle znacznie mniej. Zatem problem (jeśli...) dotyczy niewielkiego odsetka podróżnych. Poza tym dzieci (poza najmniejszymi, na kolanach) też jakiś limit bagażu mają (choć zwykle - przyznaję - mniejszy niż dorośli, zależnie od linii). Kolejna sprawa: jeśli wolisz nosić z soba podczas np. 15-20 dniowych wakacji ileś kg - proszę bardzo, droga wolna. Myślę jednak, że znacznie mniejszym wysiłkiem jest czasem zrobić małe (powtarzam: małe!) pranie, niż przemieszczać się z bagażem przygniatającym do ziemi...
gosc_4f647 2013-12-21 21:27   
gosc_4f647 - Profil gosc_4f647
solokhumbu: nie każdy jest survivalowcem, któremu wystarczy jedna para skarpetek i brudna podkoszulka. To, że Tobie wystarcza te 15kg, nie oznacza, że innym też. Tak samo jak nie jesteś żadnym wyznacznikiem standardów turystycznych. Na tej zasadzie po jaki grzyb w ogóle samolot? Ożeń się, zafunduj sobie dzieci i wtedy pogadamy, jak już wyrośniesz z harcerskich wycieczek.
solokhumbu 2013-12-21 16:37   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Gościu: nie dalej jak 1.XII wróciłem z 3-tygodniowego pobytu na Bliskim Wschodzie. Startując z POZ miałem z sobą 7,7 kg bagażu rejestrowego ok. 5,5 w podręcznym (głownie sprzęt foto). Zatem 15 podręczny - to aż nadto.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama