×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Eurolotem do Chorwacji
Dubrownik, Split i Zadar to destynacje, do których z Warszawy, Poznania i Krakowa będzie można polecieć od maja do października 2014 roku na pokładach samolotów Eurolotu. 
W sezonie letnim 2014 liczba obsługiwanych przez Eurolot tras między Polską a Chorwacją wzrośnie do 10. Wzorem sezonu 2013 połączenia wykonywane będą głównie w soboty i niedziele. Ceny w dwie strony zaczynać się będą od 500 zł. Bilety można kupować już od dziś. W cenie biletów wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 15 kg. Nowością z tym sezonie będą niedzielne loty z Krakowa do Splitu, do Dubrownika natomiast polecimy tak jak w ubiegłych latach w soboty. Rejsy z Warszawy do Dubrownika i Zadaru będą wykonywane w soboty. W odpowiedzi na duże zainteresowanie pasażerów rejsami do Splitu, samolot Eurolotu na tej trasie będzie latał 2 razy w tygodniu, w czwartki i niedziele.
Samoloty z poznańskiego lotniska Ławica w kierunku Dubrownika i Zadaru startować będą również w soboty. 
Połączenia z Krakowa i Poznania zostaną uruchomione 14 czerwca, a z Warszawy – już 24 kwietnia przyszłego roku. Zakończą się dopiero w październiku.gość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie