×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Polecimy z Bydgoszczy do Monachium?
Linie lotnicze Adria Airways chcą uruchomić w sezonie letnim w 2014 roku połączenie między Bydgoszczą a Monachium - donosi bydgoski serwis Gazeta.pl. Początkowo trasa do Niemiec miałaby być obsługiwana raz dziennie.

- To okno na świat. Pojawiło się wiele głosów od prowadzących interesy w Europie, że takie połączenie jest istotne - mówi dla serwisu Gazeta.pl Andrzej Matusewicz,
dyrektor Business Centre Club. - Loty do Monachium są ważniejsze, niż do Warszawy. Do stolicy pociągiem dojeżdżamy w trzy godziny, niewiele dłużej trwa podróż samochodem. A duży port przesiadkowy pozwala dotrzeć w wiele miejsc świata.Aby nowe połączenie z lotniska w Bydgoszczy do Monachium wystartowało, do porozumienia muszą dojść samorządy województwa kujawsko-pomorskiego oraz miast Bydgoszcz i Toruń. Przewoźnik oczekuje wsparcia marketingowego, na co w budżecie województwa przeznaczonych zostało do tej pory 5 mln złotych.

Po zawieszeniu rejsów między Bydgoszczą a Warszawą przez LOT, port lotniczy intensywnie poszukuje nowego przewoźnika, który połączyłby bydgoskie lotnisko z większym hubem, zapewniając dostęp do szerokiej siatki połączeń.

Anna Żuchlińskagość_90e32 - Profil
gość_90e32
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie