×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ANA: Nowe połączenia z Tokio do EuropyLinie lotnicze ANA uruchomią w sezonie letnim w 2014 roku połączenia z Tokio Haneda do Paryża Charles de Gaulle oraz Londynu Heathrow. Rejsy z Japonii do Francji oraz Wielkiej Brytanii wystartują 30 marca 2014 roku.
Loty między Tokio a Londynem będą realizowane raz dziennie. Samolot będzie startował z lotniska Haneda o godzinie 11:30, na Heathrow wyląduje o godzinie 16:00. Rejs powrotny z Londynu został zaplanowany na godzinę 19:35, w Tokio spodziewany jest o godzinie 15:15 następnego dnia.
Loty między Tokio a Paryżem będą się odbywały również raz dziennie. Samolot będzie startował z lotniska Haneda o godzinie 10:25, w porcie lotniczym Charles de Gaulle wyląduje o godzinie 15:45. Rejs powrotny z Paryża został zaplanowany na godzinę 21:10, w Tokio spodziewany jest o godzinie 16:00 następnego dnia.

Linie lotnicze ANA będą realizowały rejsy między Tokio a Paryżem i Londynem samolotami Boeing 777-300ER.

Japoński przewoźnik planuje również uruchomienie nowych połączeń z Tokio Haneda do Dżakarty, Hanoi, Manili oraz Vancouver.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie