LOT wprowadza płatności PayPal

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
06 grudnia 2013 18:12
15 komentarzy
Reklama

PLL LOT wprowadzają możliwość płatności za pośrednictwem platformy PayPal. Pasażerowie, którzy w ten sposób zapłacą za bilet kupiony przed 27 grudnia otrzymają 5 proc. zniżki.

- PLL LOT są pierwszą linią lotniczą Europy Środkowo-Wschodniej, która przyjęła sposób płatności przez PayPal. Dzięki nawiązanej współpracy polski przewoźnik zyskuje nowy kanał dotarcia do 137 milionów użytkowników PayPal na całym świecie - czytamy w komunikacie prasowym.

Aby otrzymać zniżkę w wysokości 5 proc. należy zarezerwować bilet i zapłacić za pomocą systemu PayPal przed 27 grudnia. Wylot musi nastąpić od 1 stycznia do końca marca 2014 r.Z systemu PayPal można korzystać zarówno kupując bilety na stronie internetowej przewoźnika, jak również za pomocą strony i aplikacji mobilnych. Płatność jest możliwa w 11 walutach: euro, dolarach amerykańskich i kanadyjskich, frankach szwajcarskich, funtach brytyjskich, koronach czeskich, norweskich, duńskich i szwedzkich, forintach oraz złotówkach.

- Przywiązujemy dużą wagę do rozwiązań technologicznych, które ułatwiają klientom wygodne korzystanie z oferty LOT-u. Dzięki współpracy z PayPal podróżujący zyskują dodatkowe możliwości prostej, szybkiej i bezpiecznej obsługi ich płatności - mówi cytowany w komunikacie prasowym Dariusz Pietrzak, pełnomocnik zarządu PLL LOT ds. handlowych.

Z systemu PayPal można korzystać w 193 krajach i terytoriach. Podobnie jak w przypadku innych metod płatności, pasażerowie korzystający z PayPala mogą otrzymać 500 mil w programie Miles&More za rezerwację biletu poprzez stronę PLL LOT.

W Europie płatność za pomocą platformy PayPal umożliwiają m.in. Lufthansa, British Airways, Vueling oraz Alitalia.

Dominik Sipiński
Fot. PLL LOT
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_8ddd8 2013-12-28 15:47   
gosc_8ddd8 - Profil gosc_8ddd8
PayPal jest dobry - dla kupujacych. Jako sprzedawca uzywalem tego badziewia tylko chwile i nigdy wiecej! Jak macie problem z debetowkami, to polecam sie zaopatrzyc w Visa prepaid z mBanku na Allegro - wszedzie dziala.
gosc_3c2cd 2013-12-28 11:40   
gosc_3c2cd - Profil gosc_3c2cd
gosc_5ca0e: to zależy, czy używasz kart Visy Czy MasterCarda. Z płaskimi MC (maestro) bywają problemy m.in. w Stanach i Kanadzie. W wielu miejscach nie są honorowne. Ameryka to królestwo Visy. MC w miarę prężnie rozwija się w Europie
gosc_6c8ca 2013-12-28 02:37   
gosc_6c8ca - Profil gosc_6c8ca
Czy 5% jest tylko czasowe? Nie wiem, dla kart citi zniżki sa od wielu lat. Korzyść z płacenia paypalem? Brak haraczu 25 zł. Jeśli do konta PP jest podpięta karta kredytowa to rozwiazanie bardzo ładnie pasuje.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama