Letnie nowości czarterowe w Gdańsku

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
25 listopada 2013 11:24
6 komentarzy
Reklama

Doskonała wiadomość dla miłośników słonecznego wypoczynku z Pomorza - gdańskie lotnisko kontynuuje politykę skutecznego zabiegania o nowe połączenia czarterowe. Dzięki doskonałej współpracy z Biurem Podróży ITAKA już najbliższego lata będziemy mogli polecieć z Gdańska do nowych, ekscytujących miejsc – do egzotycznego Maroka oraz na dwie, popularne wśród turystów wyspy – na Cypr oraz położoną na Oceanie Atlantyckim portugalską Maderę. Nowością jest także czarter na południe Włoch: do Apulii – regionu znanego z pięknych plaż. Po raz pierwszy będzie można polecieć z ITAKĄ z Gdańska na Chalkidiki oraz do bułgarskiego Słonecznego Brzegu.

- Cieszymy się, że ITAKA rozwija się w Gdańsku i dodaje do swojej oferty tak ciekawe miejsca. Wierzę, że nowa oferta touroperatora spotka się z dużym zainteresowaniem, nie tylko ze strony mieszkańców Pomorza, ale również np.: Obwodu Kaliningradzkiego – mówi Tomasz Kloskowski, Prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

- ITAKA konsekwentnie stawia na Gdańsk. Kolejny raz, jako pierwsi oferujemy nowe, wyczekiwane przez lokalny rynek kierunki. Łącznie na sezon Lato 2014 planujemy wyloty z Gdańska do ok. 30 destynacji, w tym 6 to nowości. Jestem przekonany, że nasza oferta, bezkonkurencyjna zarówno pod względem cen, jak i standardu, będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Trójmiasta i okolic, którzy szukają wakacji z wylotem blisko domu. Duże oczekiwania wiążemy także z rynkiem wschodnim: klienci z Kaliningradu chętnie rezerwują nasze imprezy z wylotami z Gdańska. – mówi Piotr Henicz, wiceprezes Itaki.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
abcd1234 2013-11-27 15:31   
abcd1234 - Profil abcd1234
W Łodzi z nowośći zapowiedziano już Kos i Corfu
marcowy 2013-11-25 14:11   
marcowy - Profil marcowy
madera - super, mam nadzieję że będą też same bilety w sprzedaży za rozsądne pieniądze
przemolot 2013-11-25 14:10   
przemolot - Profil przemolot
"na dwie, popularne wśród turystów wyspy
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama