Wizz: Latamy z Warszawy do Tel Awiwu

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
25 listopada 2013 11:06
3 komentarze
Reklama
Wizz Air zainaugurował 23 listopada loty z Warszawy do Tel Awiwu. Uruchamiając loty do Izraela, Wizz Air inauguruje regularne połączenia ze stolicy Polski na Bliski Wschód. Pierwszy samolot operujący na tej trasie wystartował z warszawskiego Lotniska Chopina w sobotę, 23 listopada ze 160 pasażerami na pokładzie. Połączenie z Warszawy do Tel Awiwu będzie odbywać się
dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty.
- Długo czekaliśmy na realizację marzeń o polityce otwartego nieba i jestem niezmiernie szczęśliwy, że starania rządów obydwu krajów doprowadziły do uruchomienia połączeń lotniczych między Polską i Izraelem, teraz także lotów niskokosztowych. Cieszymy się, że w ten sposób możemy promować turystykę w obydwu krajach, umożliwiając Polakom poznanie Izraela, jak i Izraelczykom przybycie do Polski i odwiedzenie miejsc związanych z ich bogatą historią i tradycją. Mamy nadzieję, że wiele osób skorzysta z tej możliwości. Gratulujemy firmie Wizz Air uruchomienia nowych połączeń i życzymy wielu sukcesów w przyszłości – powiedział Zvi Rav-Ner, Ambasador Izraela w Polsce.- Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem naszego drugiego połączenia z Polski do Izraela, po wcześniejszej inauguracji lotów z Katowic 29 października. Mamy nadzieję, że z tanich połączeń oferowanych przez Wizz Air korzystać będą zarówno studenci, turyści, jak i osoby podróżujące w sprawach służbowych - powiedział Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
kiwas32 2013-11-28 12:25   
kiwas32 - Profil kiwas32
a co to takiego się stało że pan Marzec na stronie internetowej lotniska chopina zapomniał się pochwalić nowym połączeniem tego wspaniałego wysokiej klasy i wysokich lotów przewoźnika do TLV? Myślałem że będą o tym trabić cały tydzien jaki to sukces chopin odniósł a tu milczenie jest. Zawiodłem się.
gosc_535a8 2013-11-27 07:12   
gosc_535a8 - Profil gosc_535a8
A co dla klienta oznacza Opodo? Gdyby cos sie stalo, to brak odszkodowan, bo to czarter??? Ktos wie?
gosc_c7256 2013-11-25 11:25   
gosc_c7256 - Profil gosc_c7256
160 pax to całkiem przyzwoity wynik jak na pierwszy lot, teraz czas aby W6 pomyślał o WAW-SAW :)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy