×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Monachium do Meksyku i KanadyLinie lotnicze Lufthansa ponownie będą oferowały w sezonie letnim w 2014 roku połączenia dalekodystansowe z Monachium do Meksyku oraz Kanady.

Pierwszy rejs z Monachium do Meksyku został zaplanowany na 3 kwietnia 2014 roku, loty będą się odbywały pięć razy w tygodniu. Samolot będzie startował z Monachium w każdy wtorek, czwartek, piątek, sobotę oraz niedzielę o godzinie 22:25, w Meksyku wyląduje o godzinie 4:25 następnego dnia. Rejs powrotny z Meksyku został zaplanowany w każdy poniedziałek, środę, piątek, sobotę oraz niedzielę na godzinę 10:30, w Monachium spodziewany jest o godzinie 5:10 następnego dnia.Połączenie z Monachium do Toronto zostanie uruchomione 5 czerwca 2014 roku, rejsy do Kanady będą się odbywały raz dziennie. Samolot będzie startował z Monachium o godzinie 11:55, w Toronto wyląduje o godzinie 14:50 lokalnego czasu. Rejs powrotny z Kanady został zaplanowany na godzinę 17:45, w Monachium spodziewany jest o 7:45 następnego dnia.
Linie lotnicze Lufthansa będą obsługiwały loty z Monachium do Meksyku samolotami Airbus A340-600, rejsy z Monachium do Toronto będą realizowane samolotami Airbus A330-300.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożyk


gość_a8f80 - Profil
gość_a8f80
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie