×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowości Wizz Air na sezon letni 2014Wizz Air przedstawił rozkład lotów na sezon letni 2014 w którym zaoferuje więcej lotów z polskich i europejskich lotnisk, a bazy w Warszawie i Katowicach wzbogacą się o kolejne maszyny Airbus A320.W sezonie letnim 2014 Wizz Air chce zaoferować swoim pasażerom ponad 280 połączeń w 35 krajach Europy i Bliskiego Wschodu. Linia zapowiedziała też uruchomienie 14 nowych tras europejskich i otwarcie nowej bazy we Lwowie na Ukrainie. Będzie to 18 baza tego przewoźnika.

Przewoźnik zwiększy też częstotliwość swoich lotów na trasach, które łączą Londyn Luton z europejskimi stolicami. Loty te będą odbywały się z częstotliwością nawet do czterech razy dziennie np. na trasie Budapeszt - Londyn Luton. Z Polski na trasie Warszawa - Londyn Luton Wizz Air będzie obsługiwał trzy połączenia dziennie. 

Przewoźnik planuje też zwiększenie liczby swoich maszyn na polskich lotniskach. Od 21 maja 2014 roku w warszawskiej bazie będą operowały cztery Airbusy A320, natomiast od 13 czerwca przyszłego roku na lotnisku Katowice-Pyrzowice będzie zbazowanych pięć maszyn tego typu.

Jarosław Wiedzm


Reklama


Booking.com
gość_7b68a - Profil
gość_7b68a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie