×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Milion pasażerów w ModliniePort lotniczy w Modlinie obsłużył dziś swojego milionowego pasażera. Pani Anna Wagner przyleciała do Modlina wraz z ze swoim 4-miesięcznym synkiem Filipem i partnerem o godzinie 11:00 rejsem linii lotniczych Ryaniar z East Midlands. Na płycie lotniska czekał na nią prezes Portu Lotniczego Warszawa/Modlin Piotr Okienczyc, z prezentem: dwoma voucherami na dowolny, darmowy rejs z mazowieckiego lotniska. Po przejściu do hali przylotów na panią Annę i pozostałych pasażerów rejsu czekały kolejne niespodzianki: występ młodzieżowego zespołu tanecznego ze szkoły w Modlinie-Twierdzy, olbrzymi tort upieczony specjalnie na tę okazję przez cukiernię Sweet Home z Pomiechówka, szampan i mnóstwo słodyczy. Partnerzy lotniska (Coffee Express, Coca Cola, Euro Shop firmy Inflight Service, Modlin Bus, Sawa Taxi i Taxi Modlin), przygotowali dodatkowe upominki dla pani Anny: kosze słodyczy, bony zakupowe, kosmetyki, vouchery na posiłki i vouchery na bezpłatne przejazdy. Od uruchomienia lotniska, czyli od 15 lipca 2012 roku, obsłużonych zostało już ponad milion pasażerów, wykonanych zostało 7,5 tys. startów i lądowań. Zgodnie z zapowiedzią Ryanaira, w przyszłym roku przewoźnik obsłuży 1,5 miliona pasażerów.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_a8f80 - Profil
gość_a8f80
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie