×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwsze loty z Radomia. Do Egiptu
Pierwszym kierunkiem z nowego lotniska w Radomiu będzie Hurghada. Biuro Podróży Alfa Star uruchomiło dziś (4.11) sprzedaż wycieczek do Hurghady w Egipcie z wylotem z Radomia. Połączenie będzie realizowane Airbusami A320, należącymi do egipskich linii Nesma Airlines. Loty czarterowe do Egiptu prawdopodobnie będą pierwszymi, które odbywać się będą z Portu Lotniczego w Radomiu.


 
Wycieczki można już rezerwować w systemie internetowym touroperatora. Wylot pierwszego samolotu do Egiptu jest planowany na 19 czerwca. Kolejne będą się odbywały w każdy czwartek, aż do końca października. Zarząd Alfa Star nie wyklucza przedłużenia operacji także na sezon zimowy. Obydwie strony będą dążyć do tego, aby był to kierunek całoroczny.- Konsekwentnie realizujemy założony plan uruchomienia cywilnego portu lotniczego w Radomiu. Cieszy nas, że jeden z największych w kraju touroperatorów już teraz dostrzegł ogromny potencjał radomskiego lotniska. To historyczna chwila, ale zapewniam, że dzięki determinacji władz Radomia i zarządu spółki takich „historycznych” momentów będzie coraz więcej - powiedział Tomasz Siwak, prezes spółki Port Lotniczy Radom S.A.
 

Prezes Zarządu Portu Lotniczego Radom Tomasz Siwak i właściciel Biura Podróży Alfa Star Krzysztof Strzylak

Zarząd spółki Port Lotniczy Radom S.A. planuje do końca roku uzyskać certyfikat lotniska użytku publicznego i wpis do rejestru lotnisk cywilnych. Do czerwca przyszłego roku mają być także oddane do użytku urządzenia nawigacyjne, które buduje Polska Agencja Żeglugi Powietrznej. Tym samym stanie się możliwe uruchomienie także regularnych połączeń z radomskiego lotniska.gość_860ed - Profil
gość_860ed
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie