×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa usługa Wizz Xtra SpaceWizz Air ogłosił wprowadzenie nowej oferty dla pasażerów podróżujących na uruchomionych niedawno połączeniach z i do Dubaju. Nowa usługa WIZZ Xtra Space gwarantuje większy komfort podczas lotów na najdłuższych trasach Wizz Air: z Kijowa, Budapesztu, Sofii i Bukaresztu do Dubaju. 

Wybierając opcję WIZZ Xtra Space, pasażerowie mogą zajmować miejsca w wybranych rzędach samolotu, gdzie wybrane siedzenia pozostają wolne. Dzięki temu zyskują dla siebie więcej przestrzeni oraz podróżują w bardziej komfortowych warunkach. Dodatkowo korzystając z tej usługi, otrzymują w pakiecie pierwszeństwo wejścia na pokład. Nowa opcja jest już dostępna przy rezerwacjach lotów na stronie internetowej przewoźnika w cenie od 10 EUR w jedną stronę.

- Teraz idziemy jeszcze krok dalej, uruchamiając opcję WIZZ Xtra Space na czterech trasach Wizz Air do Dubaju/Abu Dhabi, połączoną dodatkowo z pierwszeństwem wejścia na pokład. Wybierz dodatkowo opcję WIZZ Xtra Space i podróżuj jeszcze bardziej komfortowo do jednej z najlepszych na świecie słonecznych zimowych destynacji - powiedział Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_a8f80 - Profil
gość_a8f80
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie