×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet: Latamy z Krakowa do BazyleieasyJet zainaugurował we wtorek (29.10) loty z Krakowa do Bazylei. Jest to ósme połączenie jakie oferuje brytyjski przewoźnik ze stolicy Małopolski.

Na pokładzie Airbusa A319 (lot EZY 1097) przyleciało do Krakowa 120 pasażerów oraz 6 niemowląt. W drogę powrotną do Szwajcarii (rejs EZY 1098) udało się 67 pasażerów. Warto dodać, że na pasażerów inauguracyjnego lotu czekały babeczki w barwach linii lotniczej easyJet.


Loty do Bazylei odbywają się trzy razy w tygodniu, we wtorki, piątki oraz niedziele. W tygodniu samolot z Bazylei startuje o godzinie 7:20, a w Krakowie spodziewany jest o 9:10. Powrotny rejs z Balic startuje o godzinie 9:40, a przylot do Bazylei zaplanowany jest na godzinę 11:35. Natomiast w niedzielę rejs z Bazylei jest zaplanowany o 8:20, a w Krakowie wyląduje o 10:10. Powrót ze stolicy Małopolski zaplanowano o 10:40, a w Szwajcarii samolot spodziewany jest o 12:35.

- easyJet nieustannie rozwija swoją sieć połączeń, czego dowodem jest uruchomienie dwóch nowych tras z Polski w ciągu ostatnich kilku miesięcy. 17 czerwca odbył się inauguracyjny lot pomiędzy Krakowem a Londynem Southend, a teraz 29 października na kolejnej trasie ze stolicy Małopolski. Wierzymy, że oferowane przez nas loty będą cieszyć się popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i urlopowiczów – powiedziała Verena Keimer, marketing manager na Polskę, Niemcy, kraje nadbałtyckie, Czechy oraz kraje skandynawskie.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie