×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwsi absolwenci Aviation Management
W środę (30.10) miała miejsce uroczyste wręczenie dyplomów licencjackich studentom pierwszego rocznika studiów Aviation Management, prowadzonych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Patronem i ambasadorem projektu "Do kariery na skrzydłach - studiuj Aviation Management" są linie lotnicze Lufthansa. Specjalny patronat medialny nad kierunkiem objął także portal Pasazer.com.

Oficjalna część rozpoczęła się od wystąpieniem dr Andrzej Szelca, prorektora ds. współpracy z zagranicą, jak również prof. nadzw. dr. hab. Marka Pałasińskiego.Szelc w swoim wystąpieniu podkreślił, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jako pierwsza uczelnia w Polsce i czwarta w Europie uruchomiła studia o specjalności Aviation Management na kierunku Ekonomia. Prorektor dodał, że w ramach specjalności wszystkie przedmioty realizowane są w języku angielskim, natomiast wykładowcami są międzynarodowi eksperci - praktycy, których codzienna praca związana jest z rynkiem przewozów lotniczych, a ich ogromne doświadczenie przekłada się na jakość nauczania na specjalności.Podkreślił także praktyczny charakter studiów - możliwość odbywania praktyk i staży w liniach lotniczych czy firmach działających w branży lotniczej, zdobycia międzynarodowych certyfikatów czy udziału w wykładach prowadzonych przez specjalistów z branży lotniczej.

Następnie z wykładem wystąpił Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce.W swoim wystąpieniu odniósł się do dynamicznego rozwoju i zmian na rynku przewozów lotniczych w ostatnich latach, jak również tych, które miały miejsce w Lufthansie.Buyse udzielił absolwentom kilku porad, jak osiągnąć sukces w branży lotniczej. Wśród najważniejszych wymienił otwartość na nowe szanse, mobilność, elastyczność oraz podążanie za swoimi marzeniami.

Oficjalna cześć zakończyła się wręczeniem dyplomów licencjackich.

Uroczystość była też doskonałą okazją do wspólnych zdjęć.

Justyna Żyła
fot. Adam Januszgość_e108a - Profil
gość_e108a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie