×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Znika recaptcha w Ryanair. Co dalej?Ryanair rozpoczął dziś (30.10) proces poprawy swojego wizerunku. Na pierwszy ogień poszedł znienawidzony przez klientów linii kod bezpieczeństwa recaptcha. Również po raz pierwszy w przesłanym komunikacie prasowym Ryanair przedstawia się jako "ulubiona" a nie "ultratania linia lotnicza".

Od 1 listopada przewoźnik wprowadzi 24 godzinny okres ochronny pozwalając pasażerom na korektę ewentualnych drobnych błędów, od 30 listopada będzie dostępna bardziej przejrzystsza oraz łatwiejsza strona internetowa. Uproszczeniu ulegnie proces rezerwacji, który pozwoli zakupić bilet poprzez 5 "kliknięć" zamiast 17. Ryanair pomoże także  pasażerom łatwiej znaleźć najniższe ceny biletów na każdej trasie -  ta funkcja zadebiutuje 30 listopada. 

Ryanair zaproponuje również ulepszone usługi, które zostaną wprowadzone w ciągu najbliższych miesięcy: 
 • Rejestracja członkostwa "My Ryanair" (koniec grudnia), pozwalająca pasażerom wprowadzić swoje dane (nazwisko, adres, kartę kredytową itp.), które będą przechowywane na stronie Ryanair.com. Pozwoli to pasażerom oszczędzić czas, za każdym razem, gdy będą dokonywać rezerwacji 
 •  Mobilne karty pokładowe (koniec lutego 2014) dadzą możliwość wyboru karty pokładowej poprzez jej wydruk lub pobranie jej ze swoich smartfonów. 
 • Funkcja "Fare Finder" (koniec kwietnia), która pozwoli pasażerom sprawdzić ceny biletów w wyszukiwanym przedziale cenowym, na danej trasie oraz poszczególnym terminie podróży. Pasażerowie będą mogli kliknąć na niskie ceny i od razu znaleźć daty oraz loty, dostępne w wyszukiwanej cenie. 
 • Nowa aplikacja mobilna (maj 2014), która będzie informować o lotach i cenach Ryanair dostępna na wszystkich smartfonach oraz tabletach. 
 • Opcja “Share the Fare” (koniec marca), która pomoże znaleźć niskie ceny biletów oraz pozwoli udostępniać je na swoim ulubionym serwisie społecznościowym. 
 • Ryanair udostępni strony internetowe w różnych językach, zaczynając od języka hiszpańskiego oraz włoskiego do końca czerwca 2014 roku, dzięki czemu strona Ryanair.com będzie łatwo dostępna dla wszystkich głównych rynków w Europie w 2014 roku. 
-  Nowa ulepszona strona internetowa, ukaże się w następnych dwóch tygodniach. Mamy wielką nadzieję, że od 15 listopada pasażerowie będą z przyjemnością korzystać z naszej nowej i ulepszonej strony internetowej - mówi Michael O’Leary, prezes Ryanair.

Więcej na temat innych zmian przewoźnika w naszym artykule "Pozytywne zmiany w Ryanair!".


gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

 • Data wylotu:

 • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
 • Data wyjazdu:
 • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
 • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie