Wizz: 10 mln pasażerów w Katowicach

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
17 października 2013 12:09
12 komentarzy
Reklama

Wizz Air świętuje dzisiaj (17.10) przewiezienie 10-milionowego pasażera podróżującego z/do Katowic. Pani Katarzyna Kukla z Opola przyleciała dzisiaj rano z Dortmundu do stolicy Śląska na ślub przyjaciółki. Z tej wyjątkowej okazji, pasażerka otrzymała upominki, które z pewnością umilą jej kolejne podróże: bilety na loty w dwie strony do dowolnej lokalizacji z siatki połączeń Wizz Air, voucher do Business Lounge i Fast Track na Lotnisku w Katowicach, oraz zaproszenie na obiad od Hotelu Szafran w Katowicach, który jest partnerem programu „Fly Silesia”.

- Dziękujemy wszystkim dziesięciu milionom pasażerów, którzy podróżują z nami z oraz do Katowic. To dla nas bardzo satysfakcjonujące, że wybierają oni ofertę Wizz Air, która gwarantuje wysoką jakość, atrakcyjne ceny, a także doskonałą obsługę klienta. Dzisiaj ambasadorka marki Wizz Air, Agnieszka Mośka, wraz z zespołem lotniska w Katowicach miał zaszczyt zaprosić panią Katarzynę, 10-milionowego pasażera, na darmowy lot w dwie strony z Wizz Air. Z wielką radością świętujemy rozwój linii w Polsce, a także wzrost liczby pasażerów i możliwości oferowania im atrakcyjnych cen biletów. W najbliższym czasie planujemy uruchomienie kolejnych połączeń z Katowic, więc już teraz warto odwiedzać stronę wizzair.com, aby upolować najlepsze okazje i wybrać się we wspaniałą podróż z Wizz Air - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.- To była dla mnie cudowna niespodzianka, szczególnie, że to mój pierwszy lot Wizz Air’em i wciąż nie mogę uwierzyć, że wygrałam darmowe bilety i upominki od Katowice Airport i Hotelu Szafran w Czeladzi. Bardzo dziękuję marce Wizz Air - powiedziała pani Katarzyna Kukla.

- Jak mówi się w Polsce, dobry start to połowa sukcesu. Widać szefowie Wizz Air znali tą maksymę i rozpoczęli swoją działalność w Katowice Airport. To była dobra decyzja, i jak się okazało po latach, dla obydwu stron. Dziś Wizz Air lata gdzie zapragnie. Gratulujemy linii 10-milionowego pasażera z Katowice Airport, zaledwie po 9 latach. Nasza współpraca jest nacechowana wzajemną życzliwością, co jest rzadkością w biznesie. Kolejnych 10 milionów pasażerów nastąpi z pewnością znacznie szybciej - powiedział Cezary Orzech, rzecznik prasowy Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Katowice Airport.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gosc_882cd 2013-10-23 07:32   
gosc_882cd - Profil gosc_882cd
Bo Pani Katarzyna leciała pierwszy raz - nie tylko pierwszy raz z tą linią.
gosc_6f814 2013-10-19 08:41   
gosc_6f814 - Profil gosc_6f814
gosc_63a0f, przeciez widac ze to byla tylko prowokacja z jego strony.
gosc_63a0f 2013-10-19 08:27   
gosc_63a0f - Profil gosc_63a0f
Do gosc_821bc; Po co Wizz Air mialby przenosic swoje loty do KRK ? zeby rywalizowac z Moll-em ? bez sensu ... Pomysl wczesniej za nim cos napiszesz pozdrawiam :)
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama