BA: Nowe połączenia z Heathrow

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
16 października 2013 20:56
15 komentarzy
Reklama

Linie lotnicze British Airways ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2014 roku trzech nowych połączeń z Londynu Heathrow do Portugalii oraz Grecji.

Pierwszy rejs z Londynu do Porto został zaplanowany na 30 marca 2014 roku. Loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz niedziele.
Połączenie z Londynu na Mykonos będzie realizowane w okresie od 3 maja do 20 września 2014 roku. Loty na grecką wyspę będą się odbywały dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty.
Rejsy z Londynu na Santorini będą się odbywały w okresie od 4 maja do 21 września 2014 roku. Połączenie na grecką wyspę będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele.
Linie lotnicze British Airways będą obsługiwały nowe połączenia z Londynu Heathrow do Portugalii oraz Grecji samolotami z rodziny Airbus A320.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gosc_117bc 2013-10-31 10:01   
gosc_117bc - Profil gosc_117bc
LHR się dusi i nie ma szans na jego rozbudowę więc nie ma szans na to aby jakiekolwiek nowe połączenia na krótkie trasy były wprowadzane przez jakąkolwiek linię. Większe szanse na wejście do regionalnych portów daję lini KLM bo Holendrzy patrzą co robi Lufa w Polsce.
marqoos_pl 2013-10-30 21:45   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
BA LHR-KRK? Chyba przez Varadero, haha. To chyba tylko wizja prezesa Pamuły. BA kasuje lub ogranicza wiele połączeń regionalnych z LHR by mieć sloty na loty średniego i dalekiego dystansu. Przykro mi bardzo, ale loty do takich lotnisk jak RZE, KRK, POZ nie mieszczą się na razie w polityce rozwoju BA. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że te trasy to są otwarte tak, żeby czymś je "czasowo zapełnić" (żeby nie stracić slotów) do czasu aż będą mieć jakieś pozwolenia na loty "gdzieś dalej". To są chyba jeszcze pozostałości po slotach BMI (cenny nabytek). Wiele lotów europejskich jest obsługiwanych z LGW i taki jest plan BA na najbliższe lata.
pepe 2013-10-30 21:15   
pepe - Profil pepe
Haloooo? Czy wy goście czytacie to co piszecie, macie tak bujną wyobraźnię?
Proszę twarde dowody na takie plany, a nie bajki "O cioci lufie i queen of UK" :)
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama