TTG Awards: Finnair najlepszy w Europie

16 października 2013 17:41
3 komentarze
Reklama
Finnair został uhonorowany prestiżowym tytułem Najlepszej Europejskiej Linii Lotniczej podczas 24 gali TTG Travel Awards. Doroczne spotkania przedstawicieli branży turystycznej z rejonu Azji i Pacyfiku mają na celu wyróżnienie organizacji, które podnoszą poprzeczkę doskonałości w dziedzinie organizacji podróży i rozwoju turystyki w regionie.

Punktualność, wysoka jakość świadczonych usług oraz świetna organizacja ruchu transferowego zadecydowały, zdaniem czytelników TTF Asia, TTG China, TTG India, TTGmice, TTG-BTmice China oraz TTG Asia Luxury; o przyznaniu nagrody fińskiemu przewoźnikowi.

- Jesteśmy bardzo wzruszeni i wdzięczni za to wyróżnienie. Ten rok to dla nas czas modernizacji i wprowadzania wielu nowych udogodnień z myślą o podniesieniu komfortu podróży między Europą a Azją, co już przynosi wymierne efekty - powiedział Allister Paterson, dyrektor handlowy Finnaira.Finnair to linia lotnicza oferująca szybkie połączenia z Europy do Azji przez Helsinki, mająca w swojej ofercie loty do 13 miast w Azji i ponad 60 miast europejskich. Jest jedynym przewoźnikiem z Północnej Europy z 4 gwiazdkami w rankingu Skytrax, regularnie zajmuje też czołową pozycję w światowych rankingach punktualności. Finnair, który 1 listopada będzie świętował 90-cio lecie istnienia, przeprowadza właśnie szeroko zakrojony proces modernizacji i podwyższania standardu oferowanych usług, począwszy od strefy lounge, poprzez wprowadzenie nowego menu, aż po zmianę wystroju kabin samolotów i wymianę foteli.

Efektem zmian na pokładach wszystkich samolotów fińskiego przewoźnika, obsługujących zarówno trasy krótkiego, jak i długiego zasięgu; są elementy wyposażenia kabiny, zaprojektowane przez firmę Marimekko - poduszki, koce, zagłówki, serwetki i zastawa. Niedawno Finnair ogłosił również wprowadzenie nowego menu w klasie biznes, które opracowali dwaj znani fińscy szefowie kuchni: Tomi Björck i Pekka Terävä. Finnair rozpoczął także modernizację kolejnych ośmiu samolotów, obsługujących rejsy transkontynentalne, wyposażając klasę biznes w fotele rozkładane do pozycji poziomej "fully flat", dzięki czemu pasażerowie będą mieli zapewniony pełen komfort podróży. Po zakończeniu wymiany foteli we wrześniu 2014, tylko trzy spośród wszystkich samolotów fińskiego przewoźnika nie będą wyposażone w nowy typ siedzeń, w 2015 zostaną one jednak zgodnie z planem wycofane z floty i zastąpione nowymi Airbusami A350-900.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
greg0303 2013-10-22 15:55   
greg0303 - Profil greg0303
Od 2 listopada 2013 roku Airbus A321 wyposażony w końcówki skrzydeł typu sharklet bedzie wykonywał od 3 do 5 rotacji tygodniowo na trasie Helsinki - Londyn Heathrow.
gosc_c9cc3 2013-10-17 11:02   
gosc_c9cc3 - Profil gosc_c9cc3
Trochę to dziwne ... mają ceny jak konkurencja np. kierunek Azja a alkohol na pokładzie jest płatny ... gdyż tną systematycznie koszty zresztą jak LOT ... i to niby jest wyróżnikiem wysokiej jakości świadczenia usług ...
gosc_0db25 2013-10-16 19:44   
gosc_0db25 - Profil gosc_0db25
Gratulacje! Finnair zawsze trzyma poziom!
Onneksi olkoon!!
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy