Wizz Air: Narty lecą za darmo

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
15 października 2013 08:10
1 komentarz
Reklama
Wizz Air ogłosił specjalną ofertę dla wielbicieli białego szaleństwa. Pasażerowie, którzy w dniach 14 i 15 października (do północy) zarezerwują bilety na loty, które odbędą się między 1 listopada 2013 roku a 31 marca 2014 roku mogą skorzystać z wyjątkowej promocji i zupełnie za darmo przewozić swoje narty i snowboard.

- Z wielką radością ogłaszamy wyjątkową ofertę Wizz Air dedykowaną wielbicielom zimowych sportów. Wybierając się z nami do kurortów, zlokalizowanych niedaleko Barcelony, Mediolanu, Genewy, Oslo czy Cuneo, podróżni mogą przewozić swój sprzęt zimowy całkowicie za darmo. Jest to również doskonała wiadomość, dla osób rezerwujących wyjazdy na naszej nowej platformie Wizz Tours, w której zakupić można w pakiecie bilet lotniczy wraz z zakwaterowaniem. Aby skorzystać z tej wyjątkowej promocji, wystarczy do bagażu z nartami, czy snowboardem przyczepić dowolny różowy element (np. wstążkę, naklejkę, czapkę czy nawet skarpetkę!), który obsługa naziemna łatwo dostrzeże przy okazji nadania bagażu - powiedział Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

gosc_757fc 2013-10-15 12:23   
gosc_757fc - Profil gosc_757fc
oj tam narty. Kochanka leci za darmo ! to by była promocja :)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy