Aegean: Nowa struktura taryf

Marek Stus - Profil Marek Stus
04 października 2013 20:54
1 komentarz
Reklama

Aegean Airlines przedstawiły nową strukturę taryf. Już wkrótce klienci greckiego przewoźnika podróżujący w klasie ekonomicznej na trasach krajowych i europejskich będą mogli wybrać między taryfą GoLight i Flex.


W tańszej taryfie GoLight będzie można bezpłatnie podróżować jedynie z bagażem podręcznym do 8 kg. Bilety nie będą podlegały zwrotom, a za wszelkie zmiany pobierana będzie opłata serwisowa wynosząca 30-50 euro (w zależności od połączenia).

Ceny biletów w jedną stronę w taryfie GoLight będą rozpoczynały się od 24 euro dla lotów krajowych do Aten i 42 euro dla rejsów krajowych startujących z Aten.

Taryfa Flex będzie gwarantowała możliwość dokonywania zmian bez dodatkowych opłat serwisowych, jednak konieczne będzie uiszczenie ewentualnej różnicy między taryfą pierwotnie wybraną i aktualnie dostępną na dany rejs. Nie będzie możliwości zwrotu biletu. W cenie biletu zawarty będzie przewóz bagażu podręcznego do 8 kg oraz jednej sztuki bagażu rejestrowanego o wadze maksymalnej 23 kg.

Ceny biletów w jedną stronę w taryfie Flex będą wynosiły: od 59 euro dla rejsów krajowych do Aten i od 77 euro w przypadku wylotu z Aten.

Za przeloty wykupione w obu taryfach będą przysługiwały mile w programie Aegean Airlines Miles&Bonus.

Nowe taryfy będą obowiązywały od 1 listopada b.r. w przypadku lotów krajowych oraz na Cypr i od 15 stycznia 2014 r. dla rejsów międzynarodowych. Zmiana struktury taryf nie będzie dotyczyła połączeń relaizowanych przez Aegean Airlines między Grecją i Gruzją, Rosją i Ukrainą oraz na trasie Ateny-Frankfurt i Ateny-Monachium.

Sprzedaż biletów w nowych taryfach rozpocznie się 10 października br.


Marek Stus

Ostatnie komentarze

przemolot 2013-10-10 16:08   
przemolot - Profil przemolot
Aegean łączy się z Olymipic Air. KE wyraziła zgodę. Szczegóły w gazecie prawnej
zobacz link Air
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama