×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Będą zwolnienia na lotnisku ModlinLotnisko w Modlinie musi zwolnić około 10% swojej liczącej 230 osób załogi. Plany dotyczą roku 2013, ale możliwe są dalsze zwolnienia w kolejnym roku. Redukcje i ograniczenia etatów obejmą wszystkie biura, zarówno pracowników operacyjnych jak i administracyjnych.

 - Planowane zwolnienia oraz redukcje niektórych etatów spowodowane są przede wszystkim ograniczeniem współpracy lotniska do jednego przewoźnika oraz koniecznością ograniczenia funkcjonowania lotniska z 24h/dobę do godzin operowania Ryanaira - mówi Magdalena Bojarska z zespołu prasowego lotniska w Modlinie.

Każda konkretna zapowiedź nawiązania współpracy z nowymi przewoźnikami zapobiegnie ewentualnym dalszym redukcjom zatrudnienia.

Obecnie utrzymywanie lotniska w nocy czyli poza rozkładowymi godzinami startów i lądowań Ryanaira jest nieekonomiczne. Jeśli jednak zdarzą się dodatkowe operacje, poza regularnym rozkładem lotów np. przekierowania lub lądowania awaryjne, będziemy w pełnej gotowości do ich obsługi - dodaje.Tomasz Wyszyński
Fot. Jacek Chlebowski (EPMO Spotters)


Reklama


Booking.com
gość_d75d2 - Profil
gość_d75d2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie