×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rozwój usług VIP na lotnisku w KrakowieOd dzisiaj pasażerowie lotniska w Krakowie korzystający z usługi VIP są obsługiwani kompleksowo przez pracowników portu. Międzynarodowy Port lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice otrzymał od Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego zezwolenie na świadczenie usług obsługi naziemnej (w zakresie obsługi płytowej obejmującej transport załogi i pasażerów między statkiem powietrznym i terminalem). Do tej pory pasażerowie z salonu VIP do samolotu byli dowożeni przez agentów handlingowych.

- Uzyskanie zezwolenia na obsługę naziemną w zakresie transportu jest krokiem milowym w rozwoju usług biznesowych w Kraków Airport, stanowi doskonałe uzupełnienie usługi VIP świadczonej na krakowskim lotnisku – podkreśla Dorota Walkowicz, kierownik działu VIP & Business Services.

Usługa VIP w Kraków Airport obejmuje m.in. koordynację odprawy biletowo-bagażowej, paszportowej, celnej, transport do samolotu komfortowymi limuzynami BMW serii 7, dedykowany punkt kontroli bezpieczeństwa, korzystanie z komfortowego salonu. Personel Działu VIP & Business Services, z doświadczeniem w zakresie protokołu dyplomatycznego, dba o zapewnienie najwyższego standardu obsługi.

Usługa VIP od 2009 r. co roku otrzymuje wyróżnienie „Medal Europejski dla usług” przyznany przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Dział VIP & Business Services od 2007 roku współpracuje z lotniskami międzynarodowymi w ramach World Airports’ VIP Forum w zakresie ustalania standardów obsługi, tworzenia procedur i dobrych praktyk, opracowania i wdrażania nowych projektów, a także podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_aaaac - Profil
gość_aaaac
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie