×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kupony prezentowe od Wizz Air
Wizz Air wprowadza do swojej oferty nowość: kupony prezentowe, które są już dostępne na stronie internetowej wizzair.com. Każdy voucher może zostać indywidualnie zaprojektowany i spersonalizowany, a jego przygotowanie zajmuje dosłownie kilka minut. Gotowy do wykorzystania bon zostaje przekazany drogą mailową bezpośrednio do odbiorcy.

Vouchery dostępne są w dwóch opcjach: o wartości 100 i 200 złotych. Można wykorzystać je na zakup biletów lotniczych lub innych usług oferowanych przez Wizz Air na trasach łączących 95 lokalizacji w
35 krajach (kupony obowiązują na loty obsługiwane przez Wizz Air Hungary Ltd.).

Rezerwacja biletów odbywa się online, ważne są przez 12 miesięcy od daty zakupu. Można przekazać je każdemu, gdyż nie są imienne.

- Kupony prezentowe Wizz Air to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję: urodziny, wesele czy święta. Odbiorca może dowolnie wybrać datę, miejsce oraz współtowarzyszy podróży, dzięki czemu wyjazd będzie wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzy. Chcemy, aby nasza nowa usługa była przyjazna konsumentom, dlatego wprowadziliśmy możliwość zakupu kuponów online, wyboru spośród wielu opcji jego wyglądu, a także sposobów realizacji. Osoba, która otrzyma bon, może przekazać go komu tylko zechce, dzięki czemu staje się on idealnym prezentem, którym możemy dzielić się z bliskimi
- powiedział Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_e108a - Profil
gość_e108a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie