×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Koniec Szczecin - LiverpoolZ systemu rezerwacyjnego Ryanair zniknęło kolejne połączenie - zimą nie polecimy ze Szczecina do Liverpoolu. Rejsy na tej trasie dostępne są tylko do 4 listopada 2013 roku. Obecnie Ryanair oferuje dwa loty tygodniowo między Szczecinem a Liverpoolem.

- Ryanair uziemia do 80 samolotów na zimę i selektywnie ograniczamy nasze możliwości na sezon zimowy, z uwagi na mniejszy popyt w okresie zimowym. Na chwilę obecną pracujemy nad rozkładem połączeń na lato 2014 - mówiła w zeszłym tygodniu Katarzyna Gaborec z Ryanair w rozmowie z Pasazer.com.Zimowy rozkład lotów miał być gotowy do końca września.

- Do końca następnego tygodnia będziemy mieć potwierdzona siatkę połączeń na zimę - zapewniała Gaborec.

Jeśli potwierdzą się nasze przypuszczenia co do likwidacji rejsów do Liverpoolu oraz nasze wcześniejsze informacje o zawieszeniu na zimę lotów do Bristolu oraz Edynburga, w sezonie zimowym Ryanair będzie oferował ze Szczecina rejsy tylko do Dublina i Londynu Stansted.

Anna Żuchlińskagość_16b9e - Profil
gość_16b9e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie