×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Loty krajowe z ModlinaNa dzisiejszej konferencji prasowej w Warszawie Ryanair ogłosił uruchomienie dwóch nowych połączeń krajowych z Modlina do Gdańska i Wrocławia. 

Codzienne rejsy mają wystartować w marcu 2014 roku. Ceny biletów mają się zaczynać od 99 PLN w jedną stronę.


Loty będą dostępne w systemie rezerwacyjnym od listopada i będą realizowane Boeingami 737-800.

- Nie mamy wątpliwości, że lokalizacja Warszawa Modlin (tylko 38 km od centrum Warszawy), przy niskokosztowej bazie, tanim parkingu i łatwym połączeniu autobusowym, pozwoli ułatwić wybór tego lotniska pasażerom, którzy polecą pierwszymi polskimi rejsami krajowymi Ryanaira z Gdańska i Wrocławia do Warszawy.  Nasze dwa pierwsze połączenia krajowe przyniosą znacznie niższe ceny biletów lotniczych dla polskich konsumentów - powiedział Michael O'Leary, prezes Ryanaira. Przewoźnik planuje również uruchomienie w przyszłym roku (wrzesień) kolejnych połączeń krajowych jak również bazy operacyjnej na lotnisku w Modlinie.

- Od przyszłego roku Ryanair będzie operować na ponad 30 trasach do/z Modlina i liczymy, że przewieziemy 1,5 mln pasażerów w 2014 roku - dodaje O'Leary. 

Anna Żuchlińskagość_16b9e - Profil
gość_16b9e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie