Ryanair bardziej przyjazny pasażerom

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
24 września 2013 07:45
45 komentarzy
Reklama

Irlandzki przewoźnik będzie bardziej przyjazny swoim pasażerom. Ryanair planuje wprowadzenie zmian na swojej stronie internetowej oraz w komunikacji z pasażerami za pomocą kanałów social media. Przewoźnik słynący z licznych opłat dodatkowych i kontrowersyjnych reklam chce być teraz bardziej przyjazny podróżnym. Niedawno Brytyjczycy uznali Ryanaira za najgorszą firmę operującą w ich kraju, a akcjonariusze obawiają się, że kiepska reputacja może ograniczyć rozwój firmy.

- Biorę na siebie odpowiedzialność przynajmniej za część kultury machismo, która obowiązuje na pokładach naszych samolotów - mówi Michael O'Leary, prezes Ryanaira. Przekonuje jednak, że już niebawem Ryanair będzie bardziej przyjazny dla swoich klientów.

Wraz z początkiem października będziemy mogli za darmo pobrać aplikację mobilną Ryanair - do tej pory trzeba było uiścić za nią opłatę w wysokości 3 EUR. Od 30 października 2013 roku przewoźnik zrezygnuje z konieczności wpisywania kodów Recaptcha podczas wyszukiwania lotów na stronie przewoźnika (dla indywidualnych klientów). Od grudnia szybciej i łatwiej będzie też można kupować bilety w systemie rezerwacyjnym Ryanair.Przewoźnik ogłosił wczoraj utworzenie oficjalnego konta na Twitterze, (@Ryanair), aby pasażerowie i media mogli być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, rozwojem tras i ofert specjalnych.

- Ryanair dąży do poprawy sposobu komunikowania się z naszymi pasażerami i opinią publiczną, w związku z tym mamy przyjemność poinformować, że dołączyliśmy do Twittera i utworzyliśmy nasze oficjalne konto na Twitterze, @Ryanair. Obserwujący Ryanair będą mogli otrzymywać bieżące wiadomości i mieć pewność, że nie przegapią naszych ogłoszeń dotyczących nowych tras, ofert specjalnych i rozwoju w całej Europie. - powiedział Robin Kiely z Ryanair.

Kiely poinformował również, że uruchomiona została również ulepszona sekcja mediów na stronie Ryanair.com, oferując europejskim mediom szereg faktów, wysokiej rozdzielczości zdjęcia i filmy.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_59e92 2013-10-12 15:57   
gosc_59e92 - Profil gosc_59e92
hehe...przeciez to niemozliwe...Ryanair nie jest w stanie byc przyjazny, to sie nie godzi z osoba O'Leary
gosc_c6ecd 2013-10-11 01:18   
gosc_c6ecd - Profil gosc_c6ecd
FR to najgorszy syfilis jaki znam, raz i nigdy wiecej!
usuniety 2013-10-10 23:00   
usuniety - Profil usuniety
Jak widzę co niektóre posty tutaj to widzę typowe polaczkowe narzekanie - Ryanair bez ulepszeń pro klienckich - nie przyjazny, teraz Ryanair chce być bardziej pro kliencki - nie przyjazny. Ciekaw jestem czy taka uwielbiana przez Polaków Różowa Landrynka zwaną Wiz(z A)ir czy Pomarańcza zwaną EASY JET są takimi firmami przyjaznymi klientowi nie tylko biznesowym (czytaj korporacyjnym) ale również szarym klientom prywatnym.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama