Eurolot przewoźnikiem na BFF 2013

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
23 września 2013 15:44
Reklama

Już po raz drugi z rzędu Eurolot został oficjalnym przewoźnikiem Baltic Business Forum 2013 w Świnoujściu. BBF to odbywające się od 2009 r. forum przedsiębiorców i polityków z Unii Europejskiej i Wschodu. Organizatorami konferencji są Stowarzyszenie Europa-Północ-Wschód (Europe North East Association), Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Prezydent Miasta Świnoujście.

Forum odbędzie się w dniach 16-18 października 2013 roku. W tych dniach uruchomione zostaną połączenia na trasie Warszawa – Heringsdorf/Świnoujście wraz z pulą biletów otwartych. To znakomita okazja na uczestnictwo w ciekawym forum biznesowym, a dla turystów indywidualnych wizytę nad Bałtykiem.

W Świnoujściu, jak co roku, spodziewani są aktualni i byli przywódcy, ministrowie, samorządowcy, szefowie wielu agend rządowych. Będą też niezależni eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, a przede wszystkim – przedsiębiorcy. Forum objęte jest patronatem Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego, a przemówienie inaugurujące Baltic Business Forum wygłosi prezydent Aleksander Kwaśniewski. Dokładny program forum dostępny jest na stronie www.balticbusinessforum.eu.

Linia lotnicza Eurolot jest jedynym polskim przewoźnikiem latającym do Świnoujścia. Eurolot od dwóch lat wykonuje w sezonie letnim regularne rejsy z Warszawy na lotnisko w Heringsdorfie, oddalonym o kilka kilometrów od Świnoujścia. Przewoźnik współpracuje również z Usedom Tourismus, operując na zlecenie organizacji na trasach Heringsdorf-Kolonia i Heringsdorf-Dortmund.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama