×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa poleci do Szczecina?Lufthansa poleci do Szczecina? To niewykluczone, bo w systemie rezerwacyjnym Lufthansy pojawiło się to miasto. 

Na razie jednak Szczecin można jedynie wybrać z listy dostępnych portów lotniczych na stronie przewoźnika. Brak jest jakichkolwiek opcji pozwalających na dokonanie rezerwacji podróży rozpoczynającej lub kończącej się na lotnisku w Goleniowie. 


Wprowadzenie lotniska do systemu bardzo często zwiastuje otwarcie, w niedalekiej przyszłości, rejsów do danego miasta. W przypadku Szczecina mogłoby chodzić o loty do Frankfurtu lub Monachium. Lotnisko w Goleniowie było dotąd konsekwentnie omijane przez Lufthansę. Na jego niekorzyść działa zwłaszcza niewielka odległość od Berlina, z którego linie oferują bogatą siatkę połączeń.  

Pojawienie się Szczecina w systemie Lufthansy może również oznaczać, że przewoźnik nosi się z zamiarem udostępnienia pasażerom zintegorwanego transportu do niemieckiej stolicy, np. autobusami, których kursy oznaczone byłby kodem handlowym linii. Pasażerowie mogliby wówczas w ramach jednej rezerwacji nabyć bilet na podróż łączoną - autokarem do Berlina i dalej samolotem. Takie rozwiązanie przewoźnik oferuje m.in. na trasie między Frankfurtem i Strasburgiem.  

Marek Stusgość_aaaac - Profil
gość_aaaac
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie